Zo maar een dag..

6.45, de wekker van mijn man gaat, mijn wekkertjes liggen nog te slapen, ook nadat papa is gedouched, heeft ontbeten en klaar is om naar zijn werk te gaan. Femke geeft hij voor het vertrekken nog de fles en deze slaapt nog even lekker door.. Nienke ontwaakt ook als papa vertrekt en na 10 minuten kletsen ga ik haar goedemorgen wensen en maak ik voor haar een fles. Deze krijgt ze bij mama in bed waarna we nog even samen knuffelen en tv kijken om verder wakker te worden. Daarna is het tijd om  samen te douchen, ons aan te kleden en naar beneden te gaan. Nienke time!

Rond 10.00 is het tijd voor fruit en maar eens kijken of Femke ook wakker wil worden. Deze kleed ik boven aan, verschoon haar bed en zet een wasje aan. Daarna is het tijd voor een wandelingetje, ik laad de kinderen in de duowagen en daar gaan we, op naar het winkelcentrum waar de visman ons vandaag een visje kan verkopen. Bij terugkomst (Nienke wilde niet eens even langs de speeltuin, te koud denk ik) Femke de fles en Nienke speelt met haar nieuwe keuken. Daarna Femke in de box en kunnen wij aan onze vis beginnen (wel jammer dat Femke altijd moet huilen tijdens het eten maar ik herken dit wel van Nienke) De vis smaakte ons beide goed trouwens(;  Zoow nu eerst tijd voor Femke om haar bed op te zoeken en rond 12.30 is het Nienke haar beurt.. Mama hangt de was nog even op en geeft Femke een paar keer haar speen en dan is het tijd om dit alles vast te leggen in een blog.. Niet al te lang want vanmiddag staat er een uitje naar Nienke haar vriendje op het programma, die is 2 geworden..

Haha dat was dus zomaar een morgen in ons leventje momenteel, en het gaat alweer even zo want Femke is alweer ruim een maand oud, het gaat echt haaaard.  Na ons vertrek uit het ziekenhuis hebben we heerlijk genoten van onze kraamweek en ook de weken erna zijn we nog lekker verwend. Gelukkig herstelde ik wederom snel maar eigenlijk mag ik 6 weken niet tillen natuurlijk (eumm weer niet aan gehouden) Daarom waren eerst mijn schoonouders er (die hebben ook Nienke de eerste dagen  en de dag van de bevalling opgevangen, bij ons thuis wel te verstaan) daarna was mijn man een weekje vrij waarna mijn moeder nog een weekje is geweest. Na deze 3 weken stond ik er weer zelf voor en was ik ook wel weer klaar om Nienke weer lekker op te kunnen tillen. Ik moet zeggen dat ik me na de bevalling fitter voel als de hele periode van de zwangerschap en heb ook weer zin om van alles aan te pakken. Mijn kledingkast heeft er aan moeten geloven, de schoenenkast en nog een aantal kasten zien er van binnen weer tip top uit. Mijn volgende project zal de zolder zijn, de stapel ouders van nu die ik heb gekregen en dan fotoboeken maken, hiervoor heb ik nog 2 maanden verlof te goed, moet lukken.  Dit naast het genieten van mijn 2 meiden natuurlijk, want wat een rijkdom is dat!!

Femke doet het na wat wennen op deze aarde heel goed. Helaas heeft ze soms nog wel krampjes maar dit is een stuk minder en gelukkig helpt de cinababy haar goed. Haar huilmomenten zijn vaak het einde van de morgen en tussen de fles van 15.30 en 19.30 (het is echt heel gezellig bij ons tijdens het eten), waarna ze vaak toch wel heerlijk gaat slapen. Snachts krijgt ze vaak nog wel voeding alhoewel rekken ook al begint te werken dus we zullen zien hoe dat loopt. Het mag, ze is nog niet eens 6 weken en uit ervaring weet ik dat ik echt nog van geluk mag spreken..  Verder drinkt ze goed en rustig, heel anders als haar grote zus. Die was binnen een paar minuten klaar en hoefde ik echt niet de fles eruit te halen want dan kreek ik hem er echt niet in. Femke drinkt rustig en beheerst en vind het prima om even lekker tussendoor te boeren en wat uit te buiken. Ook het inslapen na de voeding gaat nu gelukkig bij Femke een stuk beter, heel fijn voor mama(;  Al met al een echte baby dus die plast, poept, drinkt en huilt.. En als bonus krijgt mama sinds dat ze 4 weken is soms een grote lach van haar!!! Wat wil een moeder nog meer.

Nienke is dus duidelijk de deugniet van de twee en ik denk ook de drukste. Nienke is de hele tijd in beweging en zelf haar mondje staat niet meer stil tegenwoordig. Gelukkig voor mama slaapt ze nog 3 uur tussen de middag hihi.. Nee hoor het is echt heel erg schattig al dat geklets al is die herhaling iedere keer soms wel wat veel. Ja Nienke mama hoort ook dat de baby huilt! Verder lijkt ze nu pas een beetje jaloers te worden nu ze volgens mij door heeft dat de baby niet meer weg gaat. Helaas gaan kusjes geven dan vaak over in slaan van Femke en helaas moesten de kleine kindjes op het kdv het ook ontgelden van de week. Steeds maar zeggen dat het niet mag en vertellen wat wel mag.. hoop dat het ook een fase is. Met Nienke speel ik zoveel mogelijk als Femke slaapt en vertel haar als ik nu even aandacht aan Femke geef, dit gaat ook steeds beter en Nienke speelt nu als ik Femke de fles geef in plaats van ook bij mij op schoot te willen..  Wel is Nienke heel erg knuffelig met mama geworden maar daarover hoor je mij niet klagen.  Verder is het echt een hele lieve meid die me helpt in het huishouden, luiers van Femke weg wil gooien, tafel dekt, spullen naar de keuken wil brengen enz. Het is zelfs zo erg dat papa zijn slippers bij thuiskomst aangereikt krijgt, en NEE dit hebben we haar echt niet geleerd, lekker ding van ons..  Ze is alweer zo groot en snapt zo veel, echt ik vind Femke ook een schat hoor en lief en klein maar als ze wat ouder zijn en ontdekken vind ik ook zo mooi om te zien..

Maar momenteel heb ik beide, dus extra genieten voordat de babytijd alweer definitief achter ons ligt. Twee kindjes is bezig zijn, je planning soms aan moeten passen maar ook super!! Ben echt een gezegend mens en dat besef ik me maar al te goed als ik hier op de site ben.. Soms als ik een mooi liedje hoor kan ik mijn tranen maar nauwelijks bedwingen en besef ik hoeveel geluk ik heb met een super lieve man met wie ik nu een gezinnetje met 2 top meiden ben..

Meiden die nog of weer bezig zijn, al spreek ik jullie soms niet meer zo vaak, jullie zijn in mijn gedachten hoor!!

Oww ja en nog even een fotootje..

391 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~~KrisKras~~

  • simeloontje

    Wat een heerlijke blog, super dat t zo goed gaat! Kus

  • plonggirl

    Wauw hengel, het gaat je goed af zo te lezen. Fijn hoor lekker samen. Geniet lekker van je meiden!

  • Sharon Heukels-Mahler

    Wat heerlijk om je blog te lezen. En fijn dat het goed gaat, wel druk zeker zo met 2 meiden waarvan 1 een drukte makertje is .
    Lekker van genieten want je weet nu hoe snel het gaat dat ze baby af is.

  • Sammetje81

    wat mooi !!!! wat heb ik weer lekker genoten van deze blog. Je hebt het precies allemaal onder controle en klinkt ook zelf zo lekker rustig. Ik zou niet weten waar eerst gelopen met een 2de kindje erbij. Hier is het gewoon echt nog even te vroeg daarvoor. Maar uitstel is natuurlijk geen afstel . Echt super leuk om te lezen hoe alles lekker loopt

  • mama~wendy

    Mooie.blog......lekker genieten.....

  • miss-angellisch-mommy

    Leuk ik zat er helemaal in (jullie ochtendje). 1 kind is werken en 2 kleine kinderen is helemaal hard werken denk ik. Heerlijk he als je kast uitgeruimd is?! Het gaat inderdaad zo hard dus je hebt helemaal gelijk lekker genieten van de kindertijd! Liefs

  • si78

    Hee meis,
    wat leuk om een ochtend uit je leven te delen met ons. Zo zie ik eens hoe het is om twee jonge kindjes te hebben. Mijn leven ziet er dus echt totaal anders uit haha.
    Fijn dat alles goed gaat meid, echt heel fijn!
    Dikke kus

  • maunie

    wat leuk weer eens een blog van je te lezen en zo te horen gaat het allemaal goed in jullie gezinnetje!!geniet ervan meid!!

  • Love and Hope

    Wat gezellig en leuk weer om te lezen!! Heerlijk 2 van die meiden! Geniet lekker meid! liefs love

  • Annee

    Wauw! N top ochtend, wat een rijkdom!
    Heerlijk jou blogs altijd, gewoon heerlijk normaal, alles zn gangetje!
    Kan al niet wachten ip onze 2e spruit, heerlijk lijkt me dan!
    Geniet nog heerlijk van je verlof!! En jegezinnetje uiteraard!
    X

  • Mamavanaiden

    Wat fijn om te lezen dat het allemaal zo goed gaat meid. Lekker genieten van je 2 meiden. Hopelijk krijgt aiden ook snel een broertje of zusje bij. Mis dat echt voor hem. Hij speelt zo graag met iemand samen.

    Knuffel xxxx

  • ukke

    Wat een heerlijk verhaal!
    Je bent een super mama en als ik je blog zo lees loopt het ook allemaal zo lekker en soepel!
    Lekker genieten van je mooie meiden.

  • Joma86

    heerlijk om te lezen hoe het gaat. krijgt nienke geen broodje s morgens??