En het is een......

Baby!!!!!…….

Jaja..

Vanmiddag was het zo ver en hadden we onze 20weken echo!. Toch wel wat gespannen gingen we naar binnen maar dat was gelukkig nergens voor nodig. Een super schattig piepklein mensje dat zich prima liet bekijken door de echoscopiste en de ouders. Twee armpjes, twee beentjes, mooi hoofdje met hersentjes en een mooi hartje met 4 kamers. Alles op schema voor de termijn alleen iets wat korte beentjes, maar wat wil je met een moeder van maar 1.57.. Helemaal gelukkig kunnen we nu los op het shoppen van een kamertje, kinderwagen en natuurlijk vele andere leuke dingentjes.. Het feest kan beginnen, na weken van het niet kunnen geloven heb ik het nu met eigen ogen kunnen zien.. Enn inderdaad we weten niet wat het word, over 20 weken zal het zich aan de wereld laten zien en ons verrassen.. Dit cadeautje laten we nog even onaangeroerd..

Naar de 20weken echo hebben we toegeleefd maar hoe gaat het verder hier.. Ja eigenlijk heel goed, kan nog alles doen zonder al te veel problemen dus klagen mag ik zeker niet. Overdag geen klachten. Op mijn rug slapen lukt haast niet meer en op mijn zij krijg ik nog wel eens slapende handjes of pijn in mijn benen, maar ja even draaien en weer verder slapen. Zal het volgende week toch eens vragen aan de verloskundige..

Mijn buikje wordt toch wel steeds meer zichtbaar al word hij meer wat vierkant doordat het nog een mengeling is van mijn eigen buikje en baby.. Nog even en ik word vast ook rond en gezond.

Enn leuk is dat ik denk nu toch echt mijn kleine wat begin te voelen, niks van plopjes of belletjes maar hele kleine schopjes onder in mijn buik.. Zaterdag één keer heel duidelijk en de laatste dagen wat meer vaag maar het begin is er..

Zaterdag gaan we dus maar lekker shoppen. Van het weekend hebben we heel schattig een lakentje en sloopje gekregen waar mijn schoonvader maar ook mijn man onder hebben gelegen. Samen met de wieg die we van mijn kant van de familie gebruiken en waar mijn moeder nog in heeft gelegen zijn beide familie´s vertegenwoordigd. En met kleertjes van mijn schoonzussen en een collega die voor mij schilderijtjes gaat maken voor aan de muur komen we al een heel eind…

Nou dames dit was het dan alweer, ik heb weer een blog geschreven en jullie zijn weer helemaal bij..

Groet hengel!!

386 x gelezen, 0

reacties (0)


  • irmanna

    Fijn dat het allemaal goed is!! Lekker genieten hoor! en shoppen natuurlijk...XXX

  • Mamavanaiden

    leuk meis, geniet ervan xxx

  • hengeltje

    haha we weten het dus echt NIET he!!,

  • Sharon Heukels-Mahler

    Wat een fijn nieuws, lekker van genieten. Dus jullie weten niet wat het wordt/ vertellen het niet.
    Wij hebben het al wel aan een aantal vrienden verteld, zij hebben er dan ook naar gevraagd. Als ze er niet naar vragen etc. vertellen we het niet. Ben echt nog helemaal in de wolken dat we een goede echo hadden en ons zoontje hebben gezien. Wat heerlijk.

  • *mimi

    Haha gelukkig dat het een baby wordt! Haha geniet er maar lekker van! Je bent al op de helft wat gaat dat snel zeg! Liefs

  • kimmmetje

    wat super! Wat leuk hé om de kleine te zien ben zo blij voor je! Geniet ervan, je hebt nog 20 weekjes hahaha om lekker te genieten en te shoppen hihi
    Liefss xxx

  • maunie

    super dat de 20 weken echo goed is meid!!en nu heerlijk shoppen!!!

  • ~~KrisKras~~

    Goed nieuws Hengel, ik ben heel blij voor je! Op naar de volgende 20 weken!

    Groetjes Leve

  • love and hope

    Wat fijn dat de echo helemaal goed was!!!!heerlijk om te gaan shoppen wij konden niet wachten duas hebben zaterdag een wagen en kamertje gekocht haha ontzettend veel plezier en geniet er van liefs love

  • Lente!

    Geweldig, wat goed om te horen dat het allemaal goed was. Genieten maar!

  • fryskfamke

    helemaal leuk en fijn dat alles goed was! Lekker shoppen en aan de slag!
    Die slapende handen zou ik idd ff laten checken want mmisschien wel een vorm van Carpaal tunnelsyndroom want in de zwangerschap wel vaker voorkomt, een collega van mij heeft het in beide handen gekregen in de zwangerschap! Maar lekker gaan genieten en ik vind het leuk dat je het niet wil weten, wilde wij ook niet en dan si de verrassing zo mooi als het er dan is de vk zegt wat het is... *traannn*

  • sissyso

    Wat fijn om te lezen dat alles goed gaat! Je hebt dit zooo verdiend.
    Veel plezier met shoppen en ga de komende 20 weken maar ECHT genieten!

    Liefs...

  • Si78

    Hee meid,
    van harte gefeliciteerd met deze mooie echo. Hartstikke mooi he. Wel jammer dat je het geslacht niet weet (voor mij dan hihi want ik ben nieuwsgierig). Maar ik snap goed dat jullie het een verrassing willen laten blijven. Nu heel veel genieten zou ik zeggen!
    Liefs

  • hengeltje

    zo beter baby!! wat een scherp oog zeg..

  • Jaapie09

    O wat heerlijk!!! Leuk blog! X

  • bibidj

    oh wat fijn meis dat alles goed was. heerlijk gevoel moet dat zijn!
    en nu lekker shoppennnnnn
    dikke knuf

  • mama~wendy

    gefeliciteerd meis...maarre HAAR ouders...hihi...xxx

  • Martiine

    SUPER!!
    Wat fijn dat alles goed is,...
    haha en het blijft dus een verrassing, ik ben heel benieuwd

    liefs

  • HollyHobbie

    geweldig dat alles goed is.....op naar de volgende 20 weken!!!!!!!!!

  • Bloem28

    heerlijk dat alles goed is! Geniet maar lekker! X

  • sunspot

    Wat een fijn nieuws dat alles goed is. Wij zien ook erg uit naar de 20 weken echo. Ik krijg pas bij ruim 21 weken omdat de gyn liever wilde dat het beebje al iets groter was als ze gingen kijken. Dit ivm met het extra speklaagje wat ik op mijn buik heb van mezelf ;-). Nou prima. A.s. zaterdag hebben we een pretecho en mogen we hopelijk kijken of het een jongetje of een meisje is (wij denken een jongen). Wel spannend dat jullie het een verrassing laten wat het is.

    X

  • Boukje-Ricky

    GEWELDIG meis!!!!!!!!
    Blij dat alles in orde is daar ennuh kep bij jou toch heel sterk het idee dat het een piemeltje wordt hoor hahahahah...

    Genietze en vooral SHOPZEEEEEEEEEEE!!!

    XxX

  • mir73

    leuk dat jullie het een verrassing houden, spannend hoor, enn heerlijk dat alles goed is en zo goed gaat, geniet ervan! liefs

  • MICA~K

    Super!!!

    geniet ervan meissie!!!