Het ei was mijn verjaardagscadeau

Hoi lieve meiden..

Daar zit ik dan, in de tuin op een mooie zomerse dag.. De blog waar ik al een tijdje naar uit heb gekeken kan ik vandaag schrijven. Ik kan er kort of lang over praten maar na bijna een half jaar en 6 rondes verder kan ik weer zeggen dat ik zwanger ben. De derde test 1 dag nadat ik ongesteld had moeten worden is wederom positief!!! Helemaal blij met deze 2e kans gaan we er van genieten en kijken waar het schip deze keer strand, vast met een mooie baby ergens in maart van het volgende jaar. We zijn klaar voor dit nieuwe avontuur..

Verder wil ik nog even iedereen bedanken voor hun steun de afgelopen tijd.. In de blije en verdrietige momenten heb ik veel gehad aan al jullie lieve woorden!!!. Ik hoop natuurlijk voor iedereen zo snel mogelijk ditzelfde blije nieuws. Ik ken het schuitje waar jullie nu in zitten. Cin helaas zal ik onze gezamenlijke afvalstrijd moeten afzeggen maar ik zal voor je blijven duimen en je aanmoedigen hoor!!! Ook alle andere lieve meiden ik duim voor jullie!!

Liefs hengel

397 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sissyso

    Ik wist niet wat ik las toen ik vanmiddag even stiekem op mijn telefoon BB zat te checken!
    Echt ontzettend gefeliciteerd, wat een geweldig verjaardagskado!!!
    Ik hoop dat ik snel met je mee mag doen (en niet ook op mijn verjaardag hoef te wachten)
    Geniet ervan en houdt ons op de hoogte met heel veel leuke blogs!
    Liefs...

  • --lindsay--

    GEFELICITEERD!!!!!! geniet er lekker van meid!
    liefs,

  • Anoukie

    Jippppieeeeeeeeeeee wat een geweldig fijn nieuws, geniet ervan meid!

  • chloe2006

    Hoi hoi!!! Van Harte Gefeliciteerd!!!! Ben super blij voor je!! Liefs, Chloë

  • **sterretje**

    Wat een goed nieuws!! Van harte gefeliciteerd en geniet er van!!
    xx

  • mamamir90

    super meid
    wat een goed nieuws,
    helemaaaaaaaaaaaal geweldigggggggg..

    liefs en knuffel

  • mama~wendy

    SUPER meis, gefeliciteerd! xxx

  • 3e-opkomst

    hey meis
    wat een goed nieuws zeg
    gefeliciteerd meid geniet ervan
    lief jolanda

  • maunie

    supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!Ben helemaal blij voor jouw!!!!!echt super goed nieuws!!!!!!Het is je echt gegund!!!!

  • fryskfamke

    YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Ik doe een dansje, kan me niks schelen dat het warm is en mijn buik wat in de weg zit, hier heb ik wel een hele dansparade voor over!!!! Hou me op de hoogte, het is je van harte gegund!!

  • liekie1984


    Eeey meid!

    Wat een geweldig nieuws lees ik hier!!!

    Gefeliciteerd, wow zeg!!
    Geniet ervan!

    Kuss Angelique

  • MICA~K

    wooooooooooooohoooooooooooooooooooooooooo feliciteeeeeeeeeeerd!!!

  • ~~KrisKras~~

    Hey Hengel, wat lees ik nu?? Gefeliciteerd!!

    Leve

  • irmanna

    Jaaaaaaaaa jippieeeeeeeee!!! O wat ben ik blij voor je!! Gefeliciteerd! Ik ga voor je duimen dat het allemaal vlekkenloos mag verlopen. Geniet ervan meissie! :-) XXXX

  • bibidj

    joehoeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    gefeliciteerd meis.
    ik ben ontzettend blij voor jullie!
    lekker van genieten wand jullie hebben het verdiend!!!!!
    dikke knuffel moos

  • *mimi

    Wauw wat een geweldig nieuws! Harte gefeliciteerd!! We blijven positief! Echt een pracht cadeautje geniet er lekker van!

    Liefs

  • moontje23

    hey meis!

    gefeliciteerd! geniet ervan!

    liefs

  • diepvrieskipje

    van harte gefeliciteerd meis.. tis je zo gegund..
    ga er lekker van genieten en dat alles maar heel voorspoedig mag verlopen voor je..
    dikke knufff van mij..

  • Mamavanaiden

    hey hengel,

    wauw echt te gek, kei leuk joh, yoepieeeeeeeeeeeeee echt super hihi
    ga ervan genieten meid, van harte, het is jullie echt gegund!!!!

    liefs xxx megan

  • HollyHobbie

    hengelllllllllllllll geweldig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ohhh ben zo happy voor je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • mir73

    YEAH!! lieve hengel, wat een geweldig nieuws. Nu lekker gaan genieten, probeer je zorgen opzij te zetten en ik wens jullie een prachtige baby in maart. veel liefs xx

  • sunspot

    WHAAAAA! Echt waar???? Gefeliciteerd zeg! Wat ontzettend fijn. Van harte gefeliciteerd en natuurlijk gaat het nu goed, dat moet ;-).

    Heel veel liefs
    Gwen

  • Bloem28

    Zie je wel meis!!! Een bevrucht eitje voor je verjaardag!!!!! Supergefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!! Is je zo gegund!!!!! We gaan er gewoon voor, samen op naar de 40 weken!!!!! Whoeheeeee!!!!!! dikke kus