Ik heb een hele grote familie in Duitsland (kinderen en kleinkinderen van mijn oom). Ik had ze al jaren niet gezien dus ik had ze erg gemist. Mijn nichtje ging afgelopen weekend trouwen en dat was voor ons een mooie gelegenheid om weer onze familie te bezoeken. Het was reuzegezellig en al mijn kleine neefjes zijn grote kerels geworden, al mijn lieve kleine nichtjes zijn mooie meiden geworden. Waaronder dus ook het nichtje dat ging trouwen.. Toen haar vader haar rode lint omdeed kon ik me niet meer inhouden, zelfs mijn vader niet! (mijn vader is geen gevoelsmens, maar een logica mens ;) ).
Burhan vond het ook erg gezellig, hij heeft mijn familie uit Duitsland maar één keer meegemaakt tijdens een bruiloft in Nederland and thats it. Nu had hij tijd om al mijn neefjes te leren kennen (Nou ja, tijd...) We gaan het in ieder geval gauw overdoen en niet wachten tot er weer iemand trouwt!!
Ooooh en by the way! Baki Efe was heel rustig tijdens de rit naar Duitsland!! We hebben één keer een tussenstop gehad. Op de terugweg heeft hij zelfs 3,5 uur geslapen!! En de reis duurde 4 uur! Wat kan ik me nog meer wensen?!?

reacties (0)