Allereerst; wat gaat de tijd vreselijk snel?! Ik geniet van elk moment, maar soms lijkt het alsof de tijd aan me voorbij is gesjeest! Het lijkt wel gister dat ik met mijn positieve zwangerschap, weer terug in bed ging liggen en het aan mijn man liet zien. We beseften het allebei nog niet, ook omdat de streep zo vaag was. Niet veel later dachten we, een streep is een streep! Hahaha je had ons moeten zien, heel de dag met een glimlach op gelopen en geprobeerd aan niemand te vertellen :) Ik heb me met moeite ingehouden :)
Vandaag heb ik Baki Efe weer laten wegen en hij weegt nu 5270 gram. Volgende week krijgt hij zijn tweede prikjes en wordt hij ook gemeten.
Hij wordt met de dag trouwens lekkerder joh!! Sinds een paar dagen is hij hele verhalen aan het brabbelen, met zijn tong eruit, ahhah! Hagooee hagoooee, achter elkaar gewoon. En dan pauzeert hij eventjes en dan praat ik terug en dan begint ie weer. Superschattig, ik ben helemaal verliefd op hem!
Ik heb trouwens mijn baan opgezegd en helaas is dat niet gegaan zoals het bij een professioneel organisatie hoort te gaan. Ik heb geen zin om hele details te typen, maar het komt erop neer dat er gewoon vieze spelletjes worden gespeeld en dat heb ik vandaag weer bevestigd gekregen. Ik was namelijk naar mijn (oude) werk om de sleutel in te leveren. En ik was even aan het kletsen met een paar collega's, krijgt er een van hun een telefoon dat ze het gesprek met mij moeten afkappen. Mijn senior kan het namelijk niet hebben dat ik ontslag heb genomen en zit zij het hele management op te jutten.. Ik wil aan de ene kant een hele verhaal naar de nieuwe directeur sturen over de wijze waarop met collega's wordt omgegaan (want ik ben niet de enige), maar aan de andere kant denk ik 'bekijk het maar, ik ben van jullie af!'.. Wel heb ik de nieuwe directeur aangegeven dat de wijze waarop dingen zijn verlopen, heel onprofessioneel is gegaan en ik heb haar ook de sleutel gegeven en gezegd dat ik mijn senior dit niet toevertrouwde (zij zat mee te luisteren vanuit de andere kamer). Ik heb het ook expres hardop gezegd zodat zij mij kon horen..
Maar goed, ik ben er dus vanaf, ik wou alleen even mijn stoom afblazen hier! Nu ben ik lekker van plan om mijn kleine zelf op te voeden en ik kijk wel weer wanneer ik zover ben om een nieuwe baan te gaan zoeken.
Het is nogal een hectische week geweest. Eerst natuurlijk het offerfeest. Mijn man had een weekje vrij, dus dat werd een paar dagen familie bezoeken. Ondertussen zijn zij ook met een groepje naar de wedstrijd van Nederland-Turkije geweest. Mijn oom is ondertussen ook overleden. Mijn lieve oom was nog maar 59 jaar en ik kan het eigenlijk nog niet echt bevatten. Mijn ouders zijn naar Turkije gegaan voor de begrafenis en zullen pas over 2 weken terugkomen.
Dit allemaal plus dat gezeik over mijn werk maken dat ik niet echt vrolijk ben vandaag.. Pffff... Normaal gesproken schrijf ik niet zoiets privé op bb en hou ik het meer oppervlakkig, maar het werd me even te veel vandaar dat ik het hier kwijt wilde!
reacties (0)