Hallo dames,
Ik heb weer wat hoor hihihi.
Nu wil ik graag weten wat jullie hiermee doen (het komt namelijk vaker voor dus ga ik ervan uit dat ik niet de enige ben.
Aambeien, jaja, ook die komen nu om de hoek kijken.
Ik heb ze al een tijdje hoor, inwendig zonder dat ik er last van had.
Mijn moeder zei me al een paar keer, ga er dan wat voor halen maar ja, ik eigenwijs, ik voel er
verder niks van dus waarom zou ik er wat voor gaan halen.
Afgelopen donderdag, 3 minuten voor 5 savonds, ineens een PIJN.
Tja, apotheek is maar tot 5 uur open dus dat wordt wachten tot vrijdag.
Net die avond gingen we bij mijn schoonmoeder eten, zo gezegd, zo gedaan.
Op de terugweg toch maar even langs de dienstapotheek gereden om te kijken of die mij zo wilde
helpen, gelukkig, die wilde mij wel een zalfje meegeven (sperti)
Gebruikt maar ik had echt het gevoel dat het erger werd. Vrijdag zou ik met mijn moeder een dagje weg gaan, lekker shoppen voor de kleine en nog wat dingetjes kopen voor ons zelf.
Die ochtend voelde ik me gewoon ziek van de pijn (ja ik ben sowieso al kleinzerig hoor) maar ik was gewoon misselijk. Toch maar even de huisarts gebeld, verhaal gedaan en die zou mij wel wat anders voorschrijven.
Nu heb ik zetpillen gekregen (Theranal) en een middel om mijn ontlasting zachter te maken (Lactulose).
De Huisarts zei dat ik de zetpil gewoon kon gebruiken tijdens de zwangerschap maar nu staat er wel in de bijsluiter: Er is onvoldoende bekend over de gevolgen voor het kind. Niet gebruiken tijdens de zwangerschap. Vrouwen kunnen dit middel ook beter niet gebruiken als ze proberen zwanger worden. Ik heb het bij de apotheek nog is nagevraagd en die zeggen ook dat ik het wel kan gebruiken, ik doe het dus ook gewoon maar goed, ik dwaal af van wat ik weten wil.
Wat ik jullie ervaring met aambeien en wat doen jullie ertegen? Toevallig ook iemand ervaring met Theranal???
Ik maak me nu ook echt druk om de bevalling hoor, als ik dan die aambeien nog heb durf ik echt niet te persen denk ik, het zijn er al zoveel en dan worden het er alleen maar veel meer ben ik bang.
Nou ja, wat ik nog wel wou zeggen is dat de pijn al wel iets minder is geworden na het gebruik van die zetpillen maar ze werken maar een uur of 4, daarna begint de pijn weer. Het is zeker fijn om in slaap te komen.
En ondanks de pijn ben ik nog wel met mijn moeder weg geweest hoor :)
Groetjes Greetje
reacties (0)