jemig wat erg! Dikke knuf
Oh verschrikkelijk... Sterkte!
pff wat een rotbericht om te krijgen..
sterkte
Wat afschuwelijk, ik wens je heel veel sterkte toe. Liefs, X
Jeeee wat heftig... natuurlijk ben je aangeslagen... krijg een brok in m'n keel, zeker omdat ze kindjes heeft... 
Pff greetje wat erg zeg verschrikkelijk ..ik heb er geen woorden voor. Heel veel sterkte en kracht toegewenst voor jullie allemaal maar zeker voor haar en haar gezin. x
Vreselijk nieuws zeg!! Wat erg!
bah wat een vreselijk nieuws en wat een rot ziekte!'Heel veel sterkte voor jou en je vriendin
Wat een verschrikkelijk bericht, daar heb ik geen woorden voor. Dat akelige zijden draadje waar het leven toch aan hangt. Zoveel sterkte voor jou!
Weet als geen ander wat het is, (vader eraan verloren) ik kan alleen maar zeggen heel veel sterkte en kracht toegewenst en hopen op een goede en levenswaardige toekomst voor je vriendin en jullie! X
wat erg! heel veel sterkte!
vreselijk zeg. Wat afschuwelijk en het komt zo erg dichtbij he. Heel veel sterkte meid, ik denk aan en bid voor je vriendin en haar gezin. En ook voor jou!
Wat een verschrikkelijk nieuws! Heel veel sterkte.
Tjeetje wat vreselijk!! Kippevel krijg ik er van. Kan me voorstellen dat je er helemaal door van slag bent.
Pffff erg hoor! Sterkte voor jou/jullie maar ook voor jou vriendin en haar gezin. 

jeetje meid wat heftig
Dikke knuff
Oh, wat een vreselijk bericht! Dan ligt je wereld wel op z'n kop, als je dit hoort! Echt erg! Woorden schieten inderdaad tekort. Sterkte joh! 
Pff jeetje,wat een drama.veel sterkte
Wat verschrikkelijk, woorden schieten te kort .....
Vreselijk ! Ik wil het mezelf niet voorstellen hoe het voelt, moet hartverscheurend zijn !
Och lieve schat! Wat verschrikkelijk voor haar, en voor jullie!
Ik heb er geen woorden voor!
Heel veel sterkte
Pff jeetje! Dat lijkt me echt heel erg om te horen. Heel veel sterkte gewenst ook aan je vriendin en familie!
reacties (0)