Over me nek midden in de winkel...

had ik natuurlijk weer, vandaag moesten we even grote boodschappen doen, dus naar het winkelplein, en na 20 minuten waggelen, en vele harde buiken, had ik het gevoel dat mij schaambeen bond en blauw, en beurs aanvoelt, en het waggelen wordt hierdoor extra geactiveerd, tot overmaat van ramp, krijg ik midden in de winkel een vlaag van misselijkheid, ik probeer het weg te kuchen, maar dat werkte dus niet... midden in die zaak,.. en met een rode kop verliet ik de winkel, in de hoop dat echt niemand me had gezien... ik kan dus blijkbaar echt niks hebben, want dit was na aanleiding van het trapje oplopen wat ik deed.... baal baal !!

408 x gelezen, 0

reacties (0)


  • proud to be mom

    heftiggggg !! Gelukkig zien ze je buik ;) dat is dan weer een voordeel, maar ik kan me heel goed voorstellen dat je je zeer ongemakkelijk hebt gevoeld.
    Ik hoef maar iets te doen en die maagzuur komt alweer naar boven.. ook ik ben dan bang dat dat gebeurt wanneer ik elders ben.

    heel veel sterkte xxxxxx

  • Janine69

    Dat van dat schaambeen heb ik ook, alleen dan als ik veel gezeten heb. Gelukkig heb ik spugen (in een winkel) nog niet meegemaakt. Ik geef gelukkig nooit over.

    Groetjes Janine

  • daantje en davy

    Nou dat mag hoor maar lastig is het wel.Voel je je al beter?
    Liefs Brigitte.