Dermatoloog Bezoek

Mijn stemming toont ontzettend boos! Ja niet op de Dermatoloog maar op de huisarts!

Vanmorgen moest Jannes naar de Dermatoloog, daar aangekomen een flinke wachtkamer vol dus ik wil me gaan installeren met ons manneke word ie al opgeroepen!!! Ja dat doen we altijd als het om kleine kinderen gaat, lief he! Dus was al voor de afspraak tijd aan de beurt. Nou daar kwam de arts aan, jannes lachen naar die man. Hij bekijkt hem half en zegt ja; typische vorm van Atopisch Exceem. Wat heeft u tot nu toe gehad van de huisarts: dus ik laat het de tube's creme zien. Hij pakt ze aan en neemt ze gelijk in beslag en zegt:

Dit mag u ABSOLUUT NIET smeren!!! Dit zal de aandoening alleen maar verslechteren!!! Dit hadden ze uw zoontje niet mogen voorschrijven..

Daar sta je dan, ik werd witheet van binnen en was blij dat ik de doorverwijs had afgedwongen want anders had ons mannetje binnen nu en een week open exceem gehad door die foute creme's!

Hij krijgt nu een hele vette zalf voor de hele huid en voor de ergste plekken een milde hormoonZALF die hij de komende 2 dgn 2x per dag opgesmeerd moet krijgen, en daarna stoppen. Volgende week woensdag moet ie weer komen om te kijken of het helpt en dan krijgt ie evt nog druppels voor de jeuk. En niet vaker dan 1 á 2 keer per week badderen, en tijdens badderen een hele vette olie in bad. Babyzwemmen is not done, mag ik absoluut niet doen, helaas want het leek me zo leuk, maar alles voor ons mannetje.

Ook gaan we dan bekijken of hij nog door moet naar de kinderarts om toch evt allergieën uit te sluiten, met name de koemelk allergie. En voor begeleiding naar vast voedsel zoals fruit en groente. Het is nog afwachten of hij deze vorm van exceem zal overgroeien en of hij uiteindelijk geen carapatiënt gaat worden, gaf de dermatoloog ons nog wel mee.

Volgende week dus weer een nieuw blogje!

462 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zoet~en~stoer

    Aaaahhh... BOOS! (zoals mijn dochtertje tegenwoordig zeg ;-) wordt je daar van inderdaad! Pfff... gelukkig dat de dermatoloog op tijd kon ingrijpen en erger eczeem voorkomen kon worden. Nu hopen dat de hormoonzalf, vette zalf en badjes hun werking doen en Jannes snel van zijn eczeem verlost is. En CARA.... pfff, is toch echt te hopen dat dat hem bespaard blijft! Heel veel succes en beterschap voor Jannes. Groetjes!

  • -Mama-van-2

    wat een pieeeeeeeeeeeeeeeeeeeep huisarts zeg super dat je idd die doorverwijzing heb door geduwd arm ventje ik zou zeker nog even met de huisarts gaan babbelen dit kan toch niet !! en hier betalen we dan ruim 150euro per maand voor !!!

  • Bo.

    zo lekker dan, nu is het vertrouwen in je ha ook helemaal weg als je weer eens iets hebt. hoop dat het snel verholpen is meis.
    xx

  • Boukje-Ricky

    Fok jullie HA zeg...
    Ze schrijven, maar voor soms en niet wetende waar het eigenlijk echt voor dient...
    Zeker goed dat je je poot stijf hebt gehouden met die verwijskaart...
    You go girl!!!

    Hopen dat dit wel werkt meis!!!

    XxX

  • hengeltje

    Snap hoe je je voelt hoor.. goed dat je er achteraan bent blijven zitten en jannes nu goed geholpen word!! Hoop dat het helpt meis!!

  • Doekjeerom

    Spannende tijd dus weer!! Balen dat je de verkeerde zalf hebt gekregen... zo zie je maar, volg je moederinstinct!! Hopelijk is het wat tijdelijks!! x

  • Momvan3schatjes

    Heey, jeej wat erg zeg!! Sommige doktoren ook pff!!!! Welke zalfjes had je gekregen dan? Ons zoontje heeft ook wat last van eczeem, en ik smeer vaseline/lanette creme.. Ik hoop niet dat jij dat van de ha had voorgeschreven gekregen! Ik hoop dat het snel beter gaat met Jannes zijn eczeem! Liefs