Jaaaa, na ruim een half jaar eruit geweest te zijn had ik afgelopen maandag mijn eerste dienst weer!
Om een uurtje of vier Jannes naar Pake en Beppe gebracht, met een snik in de auto op naar mijn werk. Overdracht lezen, sleutels pakken, telefoon mee en huppekee de bedrijfswagen in en op route. Ik was bij de eerste cliënt de deur uit en het was lasof ik nooit weggeweest was. Kreeg overal leuke reactie en ze waren blij me weer te zien, had foto's van Jannes meegenomen en natuurlijk met trots laten zien!! Iedereen vond het een schatje, dat is zoooo leuk om te horen. Heb heerlijk gewerkt en toen ik thuiskwam was mijn mannetje nog op met Jannes, ze hadden op me gewacht, lief he :-)! Vandaag is het vrijdag en mijn laatste dienst zit erop voor deze week en vind het weer heerlijk om aan het werk te zijn, voel me weer nuttig en hou van mijn werk.
Mijn zus past 's ochtends op, dan haal ik jannes om 6:15 uit bedje en gaat ie met piama en al in de Maxi-Cosi en dan krijgt ie zijn eerste fles bij haar, en gaat dan weer naar bedje en slaapt dan heerlijk door tot 10:00 uur. Erg fijn dat dat zo goed gaat. Ik haal hem dan na mijn ochtenddienst weer op en gaat ie hier thuis lekker in zijn eigen bedje. Als ik dubbele dienst heb dan komt mijn moeder hier in de middag heen en maakt ze eten voor mijn man en eet ze zelf ook mee,want anders eet ze thuis ook maar alleen. Mocht het in de toekomst nodig zijn dat er toch een KDV aan te pas moet komen dan gaat ie alsnog naar familie want ik heb 2 nichten die een KDV runnen. Dus dat geeft allemaal een goed gevoel als ik aan het werk ben, hij is altijd in handen van een bekende. Jannes lijkt het erg leuk te vinden allemaal want is nog steeds een rustig mannetje
Verder gaat het met jannes heel goed, hij poept nu elke dag keurig 1 tot 2 keer en heeft nog maar zelden krampen. Alleen de uitslag op zijn huidje is er nog steeds en met de nieuwe zalf heeft het nog niet veel verbetering, behalve zijn wangen dan, maar ja daar krijgt ie hydrocortison voor, daar ben ik inmiddels weer even mee gestopt want mag niet langer dan 5 dgn op zijn huidje. We zullen zien of we binnenkort toch een doorverwezen worden naar de kinderarts. Verder drinkt hij goed en brabbelt de hele dag door, Ook is hij van de week begonnen met omdraaien in de box, van buik naar rug en andersom. En sinds een week of 3 wil hij graag rechtop zitten, en doet dat dus ook uit zichzelf als hij bij je op de arm ligt. Het gaat allemaal zo snel en ik geniet volop.
We hebben onze eerste vakantie als gezin geboekt voor dit jaar en dan is jannes 10 maanden. Ik heb er nu al zin in. We gaan naar dezelfde camping in drenthe waar ik eigenlijk ben opgegroeid, want van kleins af aan zijn we daar geweest en vind het dus erg leuk dat ik er nu na al die jaren met mijn eigen gezinnetje naartoe ga.
18 jan blog ik wel weer want dan gaat jannes weer naar het CB, ben erggg benieuwd naar de "scores" van lengte en gewicht.
reacties (0)