och meisje toch.. die vervelende hormonen he en de spanning voor de komende bevalling.. Lekker aan toegeven hoor en idd een weg zien te vinden met je kindje en de opa die hij of zei zal moeten missen. Mijn beide schoonzussen hebben of geen vader of moeder meer maar deze horen er al met al toch een beetje bij en naarmate de kindjes ouder worden leren we ze over hoe opa of oma was en ze meekijken vanaf hun wolk boven ons. Je vader is vast heel trots op alles wat je doet!!!!!
ik had precies hetzelfde als jij. mijn vader is ook gestorven toen ik nog puber was. ik vroeg me ook af hoe hij ermee zou omgaan, knuffelen, trots zijn enz. maar diep in mijn hart weet ik gewoon dat hij een superfiere opa zou zijn. ik denk dat jouw papa ook superfier op je en je kleine spruit zou zijn. en laat je emoties maar gaan he, wat eruit moet, moet eruit.
ach meissie das ook moeilijk.
heeele dikke knuf voor jou!
heel moeilijk :(
ik zou je kleintje gewoon vanaf het begin meenemen na het graf van je vader!
zodat hij/zij eraan kan wennen en het niet 'eng' gaat vinden..
niks ervan aantrekken wat andere mensen denken.
misschien (als je dat nog niet hebt) een klein gedenkplekje thuis maken, dan kan je daar iets neerzetten word het ook niet gestolen?
veel succes meid
de bevalling kan je niet plannen en moet je dus maar gewoon op je af laten komen, dat doe ik ook maar.
ALs jij de behoefte hebt om met je kindje naar het graf van je vader te gaan dan moet je dat zeker doen. Het is jouwn vader en iedereen mag zelf weten hoe ze daar mee dealen. Ik vind het persoonlijk een mooi gebaar om daar langs te gaan en wat moois te brengen (jammer dat er veel gestolen wordt)
Probeer zoveel mogelijk van je kraamtijd te genieten straks.. Je vader kan niet anders dan trots zijn op je als je een wondertje op de wereld zet toch??
sterkte meis
-x-
Hey meid,ik ken je gevoel precies,mijn vader is plotseling overleden toen ik net 19 was.Ik heb nog steeds veel vragen aan hem eogenlijk.Mijn moeder is overleden vorig jaar september, 2 weken voor Nick zijn eerste verjaardag,eigenlijk ook onverwachts.Ik heb het er nog steds erg moeilijk mee,en als klap op de vuurpijl kreeg mijn man eind vorig jaar darmkanker en is geopered,dit gaat nog steeds niet zo heel erg goed met hem.Het is hem snel teveel,en is erg snel aangebrand op het moment.Daar komt ook nog bij dat we een eigen snackbar hebben en geen verder personeel.Ik werk op het moment ongeveer 70 uur per week daar alleen,hij zorgt voor Nick.Dit is soms erg moeilijk voor mij.De bevalling moet je je echt niet druk over maken,dat komt zo het komt.Gewoon lekker op bb proberen je hart te luchten en blogjes schrijven,en je tranen laten gaan en je er niet voor schamen meid,dit gaat beter na de bevalling,als de hormonen weer normaal zijn.Je kan bij mij je hart altijd luchten!!Ik ben er voor je,heel veel sterkte meid!!Het komt goed!!
reacties (0)