Dubbele cijfers!

Jaaa we zijn in de dubbele cijfers aangekomen! ben nu 10 weken en 2 dagen zwanger.
De tijd gaat best snel en dat had ik niet verwacht.

Woensdag krijgen we onze 2e echo en ben erg benieuwd hoe onze pukkie eruit ziet en gegroeid is. Erg spannend want dan is het nog maar 1,5 week tot de magische 12 weken. Dan kunnen we het eindelijk van de daken schreeuwen! Kan niet wachten bijna en heb er steeds meer moeite mee om mijn mond te houden maar ook om het te verbergen... over 10 dagen kan ik lekker aantrekken wat ik wil zonder me zorgen te maken dat sommigen het zien aan me hihi.

Ik mijn stemming zie je trouwens een jeukend poppetje, dat zal ik ff nader verklaren..
Sinds een dag of 3 heb ik ontzettende uitslag op mijn handen en onderarmen, lijkt wel een spontane allergie. Verder is de misselijkheid al een stuk minder geworden maarrrrr dat is nu over gegaan in overgeven. Maar we klagen niet want na 5 jaar wachten op dit hummeltje heb ik er alles voor over. Ik had me vorig jaar november er bij neergelegd dat we waarschijnlijk voor altijd samen zullen blijven met onze lief hondje en heb altijd gezegd, een kind is niet iets wat ons huwelijk gelukkig hoeft te maken want dat zijn we samen ook. En daar komt niemand tussen. Maar sinds ik zwanger ben merk ik dat ik weer helemal vlinders heb en lijk wel opnieuw verliefd hihi. Ik zie nu ook wat we samen allemaal al hadden bereikt, want de afgelopen 5 jaar draaide het vaak alleen nog maar om zwanger worden en ziekenhuis bezoekjes. En om dan zwanger te worden zonder dat je er mee bezig was en er nog op gerekend had is zooooo bijzonder, als ik de testen in mijn handen heb en kijk naar die positieve uitslag, begin ik spontaan weer te trillen en te huilen.
Verder had ik verwacht dat ik best wel bang zou zijn tijdens de zwangerschap en constante zorgen of het goed komt allemaa, maar heel eerlijk... ik heb er vertrouwen in en maak me niet druk om een krampje hier of daar. Soms zit ik weleens te mopperen maar dan ben ik snel weer om als ik de echofoto zie van 7wkn en 4 dgn... dat was een prachtig moment om dat te zien en ook de prachtige glimlach die bij mijn man verscheen!!

Ga nu even een dutje doen en dromen van al het moois wat er gaat komen..Liefs van Mij en Pukkie

455 x gelezen, 0

reacties (0)


  • suske

    ik heb ook enorme last van jeuk, probeer me zoveel mogelijk in te smeren. en zeker als ik uit de douche kom verga ik van de jeuk. maar ja.... ik probeer ook zoveel mogelijk positief te zijn. het is geweldig dat jullie in jullie rustpauze zwanger geworden bent. zo zie je maar dat je uiteindelijk niet altijd een resultaat kunt afdwingen. veel genot van jullie pukkie

  • miss.J

    Hartstikke goed dat je zo positief bent!! Dat ben ik ook :) We laten ons niet gek maken door al die nare verhalen.. Soannend he zo'n echo!! 26 feb krijg ik mijn uk voor het eerst te zien, ben nu al zenuwachtig! Maare geniet lekker van je zwangerchap, je hebt het verdient!

  • mamoeschka

    o wat super! en dat na zolang wachten. Nog even en je gaat het tweede trimester in, in veiliger vaarwater!