Vandaag kregen we de uitslag van tom zijn provocatietesten.
zoals het er nu uitziet heeft hij geen koemelk allergie. Hij heeft de tweede dag koemelk gehad en heeft hieropgeen reactie gehad!!! De allergoloog schat de kans klein in dat hij nog gaat reageren op melk.
We krijgen nu van de week een lijst met hoe we de melk terug kunnen brengen in zijn voeding..
Tjonge wat zijn we opgelucht en blij. Dit maakt het leven zoveel makkelijker.
Daarnaast zijn we van de week begonnen met nieuwe medicatie voor zijn reflux en ook deze lijkt beter aan te slaan. hij kan nu op zijn buik liggen zonder dat hij spuugt. hij vind het nog steeds geen pretje maar ik denk dat hij er ook gewoon aan moet wennen.. Kom maar op met dat kruipen!!
Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik hoop nu echt dat we erdoorheen zijn met onze kleine man en dat hij zich lekker mag gaan ontwikkelen.. stappen kan hij als de beste maar kruipen is toch iets wat daarvoor hoort
verder ga ik de zomer vol plezier tegemoet, ik kan nu al vast voorgenieten van tom zijn hoofd als hij voor het eerst een ijsje eet!!!
Hartstikke gefeliciteerd! Gelukkig maar, op naar een "normaal" leven zou ik zeggen. De 1e X ijs is fantastisch. Koud en anders, dus eerst gekke bekken trekken en daarna aanvallen. Tenminste dat was met Koen zo. Geen toestanden meer en lekker genieten! Veel liefs Yvonne en Koen
Wat moeten jullie opgelucht zijn, wat een goed nieuws! Eindelijk 'zonder zorgen' genieten van Tom. Chloë kruipt ook nog niet hoor, ze heeft totaal geen zin in om op haar buik te liggen. Als ik haar wel op haar buik leg dan draait ze direct naar haar rug. Een heel fijn weekend!
Wat fijn om te horen Masha!! Nou, ben benieuwd hoe lekker hij een ijsje vind ha ha. Beetje zoet en vet denk ik. Maar dan kan hij eindelijk toetjes eten zoals kwark of yogurt. Abel vind aardbeienkwark lekker en hij krijgt iedere keer 1 lepeltje van me en de rest eet ik op en hier krijgt hij geen reactie van dus wie weet.
Ik vind het heel knap dat Tom al zo goed kan stappen, knap hoor! En ja, dat kruipen kan altijd later nog of gewoon niet, maakt ook niet uit toch? Abel tijgert de hele kamer door en snel dat ie is, niet normaal. Ik maak steeds 2 meter verder een torentje van blokken voor hem die hij dan omgooit.
Nou, geniet van je ventje en heb je je examen al gedaan?
reacties (0)