Hoe is het met onze Tom boy...? Goed!!
Afgelopen woensdagmiddag mochten we hem eindelijk na 10 dagen weer meenemen. ik was erg blij maar ook bang dat het allemaal nog niet ok was.. hij spuugde nog, huilde bij de fles, had dunne poepbroeken voelde zich niet lekker.
In het gesprek met de arts werd duidelijk dat dit nog wel een week of 6 kon duren omdat hij die provocatietest had gehad en de koemelk nog uit zijn systeem moet.
Nou dat is een fijn vooruitzicht als je dit hoort. Maar het gaat nu best goed!!! Tom heeft 2 dagen nog echt last gehad maar op dit moment eet hij goed.. hij gaat zelfs soms naar de 180 cc!!! wow dit zijn we niet meer gewend. Wel weigert hij af en toe nog en geeft hij gilletjes maar hij eet door. daarnaast zijn we begonnen met de eerste hapjes. heel voorzichtig en goed kijken hoe hij reageert maar het gaat super. hij vind het ook nog eens heel erg lekker. in de afgelopen dagen heeft hij worteltjes gehad, peer en vandaag voor het eerst sperziebonen. Ik heb een paar leuke foto's gemaakt welke ik er straks even op zou zetten..
Ook is Tom heerlijk aan het schaterlachen.. zooo leuk. vandaag heb ik het op camera vast kunnen leggen..
Ikzelf ben weer een beetje bijgekomen. merk dat ik nu zoiets heb van ok we gaan er weer voor. Ik was echt even de weg kwijt.. je wordt zo geleefd in het ziekenhuis. Ik hoop echt dat we nu even in een stabiel water komen.
Liefs Macha
reacties (0)