Vervolg ziekenhuis

Hallo allemaal,

Hier weer een update uit het ziekenhuis.. oow wat ben ik blij.. Tom eet weer super goed.. vandaag zijn de flesjes weer opgehoogt naar 180 cc.. en nu volhouden. hij zit echt veel beter in zijn velletje.. op dit moment ligt hij heerlijk voor me in zijn bedje te slapen met knuff in zijn armen. Het spugen is ook minimaal net 2 keer een klein beetje. Morgen hebben we weer een gesprek met de kinderarts. ik hoop echt dat de provocatietest voor de koemelkallergie dan ook doorgaat en niet pas in maart en dat we daarna ons mannetje mee naar huis kunnen nemen..

het krabben is al wel minder maar nog niet over dus wellicht dat ze nu met een hormoonzalf gaan starten

so far so good...

bedankt voor al jullie lieve berichtjes.. merk dat het erg fijn is om te merken dat er zo meegeleefd wordt en dat van mensen die je alleen via internet kent.. echt helemaal super.. thanks

liefs Macha, en tom

486 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Reyntje

    Hey,
    eindelijk iemand gevonden die met dezelfde miserie zit als wij. Ons Rune (nu 15 weken) doet net hetzelfde als jouw Tom. Ik ben er al zeker 20 keer mee naar de kinderarts gelopen en telkens opnieuw krijg ik te horen dat ze reflux heeft. Maar het betert niet. Het kost ons uren de tijd om ons meisje iets te laten eten. Soms gaat het goed, soms krijst en huilt ze en gaat er amper 50cc in. En telkens opnieuw krijgen we te horen dat er niets dramatisch aan de hand is.
    Ze zit nu sinds 2 dagen in de opvang, met als resultaat dat ze al 2 dagen 2 voedingen heeft overgeslagen, omdat ze daar met haar geen weg weten (en ze doen echt hun best...).
    Laat mij alsjeblieft weten wat de diagnose was, we zijn ten einde raad...

  • yvonne 1e

    Eindelijk weer eens wat positiefs nieuws, gelukkig! Gefeliciteerd en ik hoop dat Tom het steeds beter gaat doen. Liefs

  • kita

    Heb net even je laatste blogs bijgelezen, pfff jullie hebben het niet makkelijk gehad zeg.. Tsjee!
    Maar superfijn om te horen dat het nu dus weer redelijk goed gaat!
    Hoop dat jullie je kleine man snel mee naar huis mogen nemen!!
    Lijkt me verschrikkelijk om je baby daar te zien liggen, gerum!!
    Geef Tom n hele dikke knuffel,
    Sterkte en heel veel Beterschap!! XXX