hallo allemaal
hier weer een update over Tom. Hij groeit als kool. vrijdag was hij bij de kinderarts 3200 gr. dat is dus bijna 900 gr meer dan zijn laagste gewicht!! helemaal super dus.
ik ben wel gestopt met borstvoeding. ik kolfde meer dan aan de borst. als hij aan de borst was deed het zeer en dronk hij slecht. al met al voelde het niet goed en vond ook het cb dat ik beter niet door moest gaan omdat het beter voor hem is en ik ook kon afbouwen. dat hebben we dus gedaan. alleen kreeg hij heel erg last van zijn darmen en veel spugen. na wat zoeken op internet hebben we besloten nutriton te gaan toevoegen aan zijn nutrilon hypoallergeen voeding. dit blijkt te werken. ook krijgt hij cinebaby druppels tegen de krampjes en ook dat werkt!
Tom is een jochie die zichzelf in zijn slaap wakker wappert met zijn handen dus na veel huilen als hij net heerlijk slaapt hebben we besloten een inbakendoek te kopen. we hebben er 1 gevonden bij: ik ben mama.nl hij heet snug en tug. een dag nadat we besteld hadden was hij al in huis en hij werkt supergoed.. kosten 35,-
echt wat een verschil is dat zeg!! hij heeft zo diepgeslapen dat hij gisternacht 8 uur lang geslapen heeft!! ook een beetje veel van het goede maar dat zegt wel hoe fijn hij erin ligt. hij mopperde wel wat toen hij er ingelegd werd!! het ziet er ook wel een beetje zielig uit. als een russisch poppetje maar als dit zijn slaapgenot verhoogd doen we het ervoor.. (zal er van de week even een foto opzetten van tom in zijn doek)
morgen moeten we weer even naar het ziekenhuis.. zijn billirubine gehalte word weer geprikt omdat hij nog steeds wat geel is. hopen dat het nu goed is. (het zal nu ook minder worden zei de arts omdat ik geen borstvoeding meer geef) dus we wachten het even af. als alles nu goed is dan hoeven we niet meer terug te komen en kunnen we de controles gewoon bij het cb doen..
ik wens iedereen een super week toe
gr macha en tom
reacties (0)