Met zwangerschapsverlof!!!!

Jippie ben lekker klaar met werken en  kan gaan genieten van me verlof,wat een heerlijk gevoel zeg!

ben er ook wel aan toe hoor,werkte nog 3 dagen in de week en in de zorg,en voelde echt wel dat het bukken ,tillen etc veel van me lichaam vraagde!

krijg zo langzamerhand al meer klachten wat natuurlijk normaal is,momenteel erg last van zuurbranden wordt er echt helemaal gek van,kan er bijna niet van slapen,iemand nog tips?

ook krijg ik helemaal de kriebels als ik aan de bevalling denk,zie er echt tegenop!hoe lang en pijnlijk zullen de weeen zijn?,maar ja daar valt niets over te zeggen en zal het toch echt over me heen moeten laten komen!

verder ga ik de komende weken,lekker de kleertjes wassen en strijken en nog wat kleine dingentjes kopen en alle tijd met jasmijn doorbrengen,want die zal haar aandacht toch wel moeten delen straks!

378 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaloes21

    hey, leuk weer is wat van je te horen!! al weer met verlof, de tijd gaat echt zo snel!! je kan tegen brandend maagzuur vloeibare gaviscon nemen, is niet echt lekker maar hielp super bij mij ik had er ook heel erg last van:( of anders vragen naar een ander vloeibaar middel bij de apotheek die je mag hebben als je zwanger bent (weet de naam niet meer) die heb ik gehad bij mijn zoontje en hielp ook heel goed! suc6 meid!!

  • Boy2009Boy2011

    Lekker zeg verlof! Geniet ervan! Xx

  • merreby

    geniet lekker van je verlof. en die maagzuur in nam ontbijtkoek hielp erg goed bij mij kon er ook niet door slapen. niet tegen je bevalling opzien maar gewoon laten gebeuren. je hebt het eerder gedaan en die kleine moet er toch uit succes meid