Geen goed gevoel

nou ik heb er erg een hard hoofd in dat het deze keer weer fout is of gaat,had heel af en toe wat vage klachten met buikpijn pijnlijke borsten en misselijk maar dat is inmiddels alweer een tijdje weg!

voel me dus totaal niet zwanger en dat is echt geen goed teken hoor,heb echt een heel leeg gevoel

volgende week vrijdag pas de echo maar ik denk dat er dan weinig op is te zien

word helemaal gek als ik bedenk hoe en wat het de vorige keer is gegaan bang!

398 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bois

    meissie, als je het niet vertrouwd VK bellen!
    x

  • mamavaniris

    ik zou de vk even bellen en je verhaal doen en vragen of je toch niet eerder mag komen voor een echo

  • PatjeNr4

    Ik had toen ik zwnger was van Mike ook totaal geen kwaaltjes.. Elke zwangerschap is sowiso anders dus waarschijnlijk is er niets aan de hand. Gewoon vragen of je niet eerder kunt! Succes

  • wilma77s

    Bij mij hetzelfde als mamaloes, ook niet het gevoel zwanger te zijn en 1 dag geen pijnlijke borsten gehad, aangezien ik daarvoor een miskraam had mocht ik meteen komen, en zie nu, klein piepkontje is alweer dik 8 maanden... succes

  • moppie-de-poppie

    hee ik snap je helemaal!
    Heb precies hetzelfde!
    Nu, met 8 weken beginnen er pas seintjes naar me door te komen. En nog voel ik me rete onzeker.
    Ik duim voor je dat alles gewoon lekker goed is en je snel kan gaan genieten! xxx

  • Boy2009Boy2011

    Het hoeft natuurlijk niet zo te zijn! Kun je de vk niet bellen om je ongerustheid aan te geven? Xx

  • mamaloes21

    vervelend dat je je zo voelt en heel begrijpelijk... ik voelde me in het begin in deze zwangerschap ook helemaal niet zwanger en was ook in 1 x de gevoelige tepels kwijt.,... was ook bang dat het niet goed zou zijn maar niets is minder waar.. ben nu al 32 weken.! probeer je niet zo'n zorgen te maken al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. misschien als je de vk of gyn belt en je verhaal uitlegd dat j eeerder mag komen voor een echo? suc6 en sterkte meid!

  • D.e.b.b.i.e.*

    sterkte meid,
    misschien ff de vk bellen en kijken of de echo eerder kan??
    xx ik duim voor je dat alles goed zit!