Echt super trots!!

nou vanmorgen voor de tweede keer prikjes gehad,de vorige keer gilde ze echt verschrikkelijk hard dus ik had me er nu al voor voorbereid!

maar ze gaf echt geen kik,had haar handjes vast en speentje al in haar mond gedaan maar ze keek me gewoon aan,daarna ook niet gehuild ofzo ben echt super trots op me meissie!

nu een uur later heb ik een fles gegeven maar daar dronk ze maar 90cc uit en viel als een blok in slaap dus maar in haar bedje gelegd,ik hoop dat t verder ook een rustige dag word want dat is natuurlijk nog ff afwachten,haha!

liefs fleur

397 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaloes21

    fijn dat ze niet gehuild heeft! wessel laat altijd het hele dorp horen dat hij prikjes krijgt hihi 1e x wel koorts gehad maar vorige x niet was de hele dag aan het brabbelen mijn vriend zei al volgens mij hebben ze er kletsspul ingespoten!