Slaapt je kind om welke reden dan ook al een tijd niet goed, neem dan een homeopathische behandeling in overweging, de meeste kinderen slapen daarna een stuk beter.
Daniel is een levendige baby van 10 maanden oud. Overdag heeft hij nog een slaapje , en dan is er niets aan de hand, hij slaapt heerlijk.
‘s Nachts wordt hij 2 tot 3 keer huilend wakker, het geluid gaat ons door merg en been, we staan direct naast zijn bed en geven Daniel een flesje melk, hij valt daarna weer lekker in slaap om vervolgens 3 uren later weer huilend wakker te worden en hetzelfde ritueel gedaan word met de fles.
we zijn moe, Daniel heeft sinds zijn geboorte misschien nog maar 1 maand in totaal doorgeslapen.
Na het innemen van het homeopathisch middel slaapt Daniel rustiger en is niet wakker geworden afgelopen nacht. (wondermiddel) wij vinden van wel, wij slapen weer.
Het heet kindival van vsm hopenlijk was het geen toevals treffer en slapen we vannacht ook weer.
reacties (0)