hoi allemaal.
om half 8 vanmorgen moesten wij met milan (nuchter) in het ziekenhuis zijn. hij kreeg buisjes en (neusamandelen eruit ) dat laatste was niet zeker maar ze zijn eruit omdat ze toch heel ver ontstoken waren.
ik ben meegegaan de ok in en dat ging goed, heb me karig gehouden en milan was ook super grappig blokken aan het bouwen toen we even moesten wachten.
huilend de narcose in en ook weer uit, en hij bloedde heel erg, erger dan de andere kindjes. ook in zijn oortjes zat bloed. en huilen niet normaal, hij had nog even een uurtje geslapen 2 bekers drinken en een pyama papje gedronken want hij had toch wel reuze honger en om half 12 waren we thuis. milan heefd thuis nog 3 uur achtereen geslapen, gespeeld maar avondeten wilde hij niet dus we zien wel hoe het vannacht gaat..... ik ben blij dat deze dag voorbij is ben helemaal kapot van de onbewuste stress omdat stanley overmorgen jarig is.
nu hopen dat milan lekker gaat kletsen.
reacties (0)