Het woord `kwee` kwam gister steeds in me op.ik dacht dat het een soort oenige peer was want zo voekde ik me.als iemand zou vragen `hoe voel je je,dan zou ik antwoorden:'ik voel me een kwee'.een soort peer die niet aan de boom hangt en ook nog niet in de fruitmand ligt.vertaling: veertien dagen overtijd en wederom een omo witte zwangerschapstest.
Tot mn blijdschap las ik dat n kwee een schijnvrucht is.hoe heerlijk als een woord dat zomaar aan komt vliegen,en waar je spottend mee gooit,precies de lading dekt.
Met het debat op 2 net achter de rug vind ik plots dat mijn lijden niet ondragelijk is.mijn leven is hartstikke prachtig! Ala ik gewoon stop met denken in die bovenkamer van me...over wat er in mn fantastische perenlijf aan het afspelen is(niets,zwanger,schijnzwanger,ondeugend cyclusje,bevruchting in nader te definieren onderdeel,of anders....)...misschien is er gewoon niets mis.dat.zou even gek zijn!!!!!!!
Dus om te ontdekken of ik vrucht draag, of dat ik zelf in een soort exotische vrucht ben gemuteerd,ga ik zeven juni naar de gyn voor.een echo.Natuurlijk word ik dan die ochtend een kwart seconde.voor vertrek zo ongesteld als een druif...toch even geprobeerd wijs te zijn.
Ik een kwee?ach,welnee:-)
weltrusten
reacties (0)