3 Ballonnen en 30 weken!!

Vandaag precies 30 weken zwanger!! Jippie, wat gaat het eigenlijk toch snel!!

Nog 10 weken tot de uitgerekende datum, en dat klinkt helemaal niet meer zo ver! ;-)

En vandaag ook nog eens 300 dagen lid! :-)

Zometeen weer voor controle naar de VK, geloof dat ze vandaag ook mn ijzer even gaan controleren.(standaard met 30 weken)

Gisteravond heeft mn vriend eindelijk de box in elkaar gezet, kon echt niet meer wachten haha!! super! (er staat een foto van de box tussen mijn foto's)

Dus ik ga zo weer even naar het hartje luisteren van mn mannetje!

Ciao!

Liefs Evy

436 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mariken80

    30 weken klinkt inderdaad alsof het er er al bijna opzit. Geniet ervan en gefeliciteerd met je 300 dagen lidmaatschap. xx

  • jeska

    he meis gaat lekker snel nu!!!met 30 weken moet je volgens mij bloed laten prikken is standaart moest ik ook mijn box heeft mijn vriend ook klaar morgen is hij misschien droog en kan die in de woonkamer!hij heeft m helemaal zelf gemaakt!veel plezier met het inrichten van de box ha ha als die in de kamer staat komt t wel helemaal dichtbij!!!!!groetjes

  • Si78

    Jee de tijd vliegt echt ja! Wat fijn dat alles zo goed met jullie gaat meis en zometeen weer naar het hartje luisteren! En nu de box er staat zal de tijd nog harder gaan, let maar op!
    Veel liefs van mij

  • eve3

    hahaha wat een toeval....? en uitgerekend op 23..veel plezier met het luisteren :-)

  • -sira-

    Gefeliciteerd!!!!!!!!!!

  • miracle-mommy

    gefeliciteerd!! :) laatste 10 weken in, spannend hoor meid!!

  • mama susanne

    Dubbel gefeliciteerd! Veel plezier bij de vk straks en met 't luisteren naar je mannek.
    Liefsxx

  • klaver-4

    veel plezier met luisteren naar je mannetje!! En gefeliciteerd met je 300dagen :)

  • MamaLinda-79

    2 maal gefeliciteerd, je zit lekker in de 3-en vandaag ;) Veel plezier bij de VK straks! XX