6 maanden is mijn kleine schat!!

Over een paar dagen wordt Jelte 6 maanden! Goh wat vliegt de tijd. Jelte kan al zo veel en is zo'n wijs mannetje. Hij is vrolijk en lief.

Sinds 2 juni ben ik weer aan het werk. 4 dagen in de week en dat is best een organisatie. Gelukkig went dat ook en hebben we ons ritme daarin gevonden. Jelte vind het leuk en gezellig op het kvd samen met de andere kindjes. Zijn oma past ook 1 dag in de week op en die twee zijn helemaal gek op elkaar :)

Door alle drukte heb ik weinig tijd gehad om op BB een blog te schrijven. Wel hou ik alle blogs bij van jullie. Leuk om te lezen wat jullie allemaal meemaken en vaak ook erg herkenbaar.

Jelte slaapt overdag weinig en gaat 's avonds om 21:00 uur slapen, wordt dan een enkele keer wakker voor zijn speen maar verder slaapt hij goed. Rond 06:00 krijgt hij weer de borst. Ik geef nog bv en kolf af op mijn werk. De melkproductie loopt wel terug door het kolven dus geef ik af en toe flesvoeding erbij. Jelte eet ook groente- en fruithapjes. Nu hij straks 6 maanden is kunnen we weer allemaal andere smaken uitproberen. Zo leuk om te zien hoe meneer alles voorzichtig proeft en daarna naar binnen schrokt! Van de bekende sprongen heeft hij niet heel veel last. Hij huilt alleen even als hij moe is. Mopperen kan hij wel heel goed en hij geeft dan ook goed aan wat hij wel en niet wil. Omdat Jelte een beenlengte verschil heeft is er een echo gemaakt van zijn heupen. Hij heeft geen heupdysplasie maar waarchijnlijk groeit zijn ene been sneller dan de andere. 1 september moeten we terug voor controle. Mijn kleine man is nu weer verkouden; veel hoesten en snot. Sinds anderhalve week slaapt hij niet meer in zijn wieg maar in het ledikant en hij zit nu in de buggy en niet meer in de kinderwagenbak. Ja ja, hij wordt groot :) En nadat al zijn bruine haartjes zijn uitgevallen heeft hij nu een blond koppie! Met grijs/blauwe ogen (zie nieuwe foto's).

Gaat dus goed en ik geniet ontzettend van hem!

441 x gelezen, 0

reacties (0)


  • wervelstorm

    Aha, ik lees het al, Jelte gaat naar een KDV,haha, heb je een 'flexibel'KDV gevonden,want jij werkt ook wisselnde diensten toch??

  • yila31

    Hey Eva,
    Het gaat hier goed met Valentijn! Ik lees dat jouw mannetje niet zoveel slaapt?
    Valentijn erg veel! kan max anderhalf uur op zijn en wordt hij alweer moe.
    Gaat het voor de rest goed met jullie? x

  • Sonja.M.

    Wat is de tijd voorbij gevlogen hè!!! Jammer dat je BV terug gelopen is, hopelijk loopt het niet helemaal terug dat je niet meer voldoende hebt.
    Ik ga zo even je nieuwe foto's bekijken.

  • MamJDJ

    hoi, leuk om zo alles weer eens te lezen hoe het met jullie gaat. Wat heerlijk dat het goed gaat en dat je geniet van je mannetje en idd het gaat hard he! Hoop dat het met zijn beentje met een sisser afloopt. En leuke foto.s hoor. Fijn dat hij zo gek is op oma. Groetjes, Ana

  • marij1977

    Jeej!! Jelte is vandaag een half jaar...waar blijft de tijd. Zie je morgen lief! kus

  • k.abouter

    Inderdaad een tijd geleden. Leuk om te lezen hoe het nu bij jullie gaat :)
    Veel hoor 4 dagen werken, ik vind 3 al veel! Veel plezier met alles, liefs marieke

  • vally0305

    wat fijn om te horen dat het zo goed gaat! hij is idd veranderd... grappig dat ie nu een blond koppie heeft! ben zo benieuwd hoe dario straks eruit gaat zien ;) hij is ook al 3 maanden... over 5 weekjes ga ik ook weer werken! xxx