We zijn net terug van de 20 weken echo en we hebben onze man weer gezien, dat was natuurlijk heel fijn. Maar omdat we 11 dagen geleden de 3D echo hebben gehad en die beelden ons nog helder voor de geest staan was het deze keer toch een beetje gewoontjes. Dat klinkt heel stom maar we wisten dat alles goed was en dat we een jongen krijgen. Bovendien hadden we nu alleen 2D beeld en de echo duurde maar kort. Achteraf waren we bang dat we een beetje ongeïnteresseerd overkwamen, dat zijn we natuurlijk helemaal niet en we zijn zeer dankbaar dat ons schatje gezond is. Ja we zijn gewoon verwent door de 3D echo.
Het tellen van de vingers en de tenen was fantastisch en we hebben heerlijk genoten! Ons mini mannetje, 25 cm en 345 gram... zucht, voelt nu al aan als grote rijkdom.
Zaterdag is er in het Waterlandziekenhuis in Purmerend een moeder-kind markt, met veel informatie over zwangerschap en bevalling. Ook kan je een kijkje nemen in het geboortehotel. Omdat in het ziekenhuis net een 3d/4d echo-apparaat is aangeschaf kunnen aanstaande moeders voor 15 euro een 3D echo laten maken. Dat is natuurlijk geen geld en ik wil dan ook zaterdag ons manneke nog even 3D laten fotograferen. Bovendien wil ik bevallen in het kraamhotel dus kan ik mooi even rondkijken en rondvragen.
Veel liefs Eva
reacties (0)