30 weken

Ik weet het ben weer een dag te vroeg, maar morgen weinig tijd vandaar ;)

Morgen alweer 30 weken zwanger! Mijn buik groeit nog met de dag! Afgelopen zaterdag lekker naar de bios geweest met mijn lief. Helaas heb ik in de nacht weer een pijn aanval gehad. Acute maagvliesontsteking. Ik herken het inmiddels omdat het de 3de x is. Dus 2 uur lang rond gelopen in huis omdat ik niet meer kon zitten of liggen van de pijn. Na wat tranen en mijn lief die mijn rug gemasseerd had trok de pijn om 2.30 weg en kon ik eindelijk gaan slapen. Hopelijk blijft dit niet aanhouden de laatste 10 weken.

Zondag behoorlijk brak wakker geworden wilde mijn lief naar de zwarte markt. Was goed voor me zei hij ff de buitenlucht in. Goed ik mezelf overeind getrokken en daar gingen we. Om 14.00 thuis aangekomen bleek dat mijn vriendinnetjes een babyshower voor me georganiseerd hadden! Superlief! Het was jammer dat mijn maag zo zwak was en ik dus niet al het lekkers heb kunnen eten slechts een paar stukjes. Maar het was erg leuk en lief dat ze het voor me geregeld hadden. Ben enorm verwend en mocht ook echt niets doen van ze behalve zitten en mezelf laten verwennen. Zie de foto's! Morgenavond hebben we de 30 weken echo! Ben erg benieuwd naar de schatting van het gewicht van onze kleine meid bij 40 weken ;)

Liefs

458 x gelezen, 0

reacties (0)


  • miracle of love

    Sper leuk van je vriendinnen. Maar balen van je maag, hopelijk blijft het nu een beetje rustig...

  • zonnestraaltje5

    wat ontzettend lief van je dinnetjes .. je man wist dit zeker en wilde je daarom gewoon het huis uit hebben .. haha. zeker veel en lekker verwend