Vanmorgen naar het consultatiebureau geweest. Afgelopen week zijn we ook geweest bij het inloopspreekuur om Anniek te wegen. Toen woog ze 3822 gram. Vandaag, precies een week later, 4094 gram. Ze groeit dus goed. Ze is inmiddels 54 cm lang, allemaal heel gemiddeld. Alleen haar hoofdomtrek wa ietjes hoger dan gemiddeld: 38 cm. Ook niet gek als je het grote hoofd van mijn man heeft gezien. Ik was allang blij dat ze dit niet bij de geboorte had ;)
wel heeft Anniek een voorkeurshouding. Ze houdt haar hoofd het liefst op haar rechter schouder. Zo heeft ze hoogstwaarschijnlijk in mijn buik gelegen. Vaak legt ze haar hand ook nog op haar wangetje, erg schattig. Maar goed, nu moeten we oefeningen doen. Ze heeft tot 3 maanden de tijd om zichzelf te verbeteren met hulp van ons, anders wordt ze doorverwezen.
Het slapen in de Puckababy gaat beter. Ook zijn wij gestructureerder (hoop ik, 't is pas dag 2). Ze heeft net gedronken, daarna even geknuffeld en bij een teken dat ze moe was, heb ik haar wakker ingebakerd en in bed gelegd. Als ze huilt ga ik na 10 minuten naar boven; aai over de bol, speen d'er in en weer weg. Ze lijkt nu stil (aldus de lampjes op de babyfoon). Dit mag ik 3 x doen en als ze dan nog niet slaapt, haal ik haar er even uit. Ben benieuwd. Mijn man is 1,5 uur wielrennen en mag het even alleen doen. Liever nu dan 's avonds!
Hoe gaat het bij jullie?
reacties (0)