ik had dat ook en zeker nadat ik bloedverlies had gehad...heel de spanning was weg van mijn borsten totdat ik een echo kreeg en wist dat alles goed zat en tatatadaaah!daar waren mijn boobs weer!
je kunt ook gewwoon een goedkoop testje van kruidvat doen kijken of hij nog even donker is!!
geen digitaal want die is zo hypergevoelig...ookal is je hormoon nihiel dan vind hij het nog en vaak denken mensen daardoor onterecht nog dat ze zwanger zijn...maar ga er nou mar gewoon vanuit dat alles goed is!ik vond de eerste 3 maanden ook een hel en duurde zo lang en toen dat eenmaal voorbij was vloog de tijd!!!!!!!die heb ik amper meegekregen en zit nu op 31 weken!!!
Hey, dat is normaal hoor, iedereen heeft dat in het begin. Je kwaaltjes zullen ook niet altijd hetzelfde zijn of in dezelfde mate voorkomen. Je opgezette darmen zeggen wel dat er dingen van binnen gebeuren, ik had daar ook nogal last van. Dat wachten in het begin is idd helemaal niks, weet hoe het voelt. Komt goed!!
reacties (0)