Daar gaat ons geheimpje :)

vandaag is ons geheimpje uitgelekt...komt er een vriendin (waar ik tijdje minder contact al mee heb, dus die weten ook nog niets), vragen op msn of het waar is dat ze mij proficiat mag wensen :blink ik viel uit del ucht!! kdacht hoe kan dit nou :mellow, blijkbaar gaat het om een misverstandje, maarja dat hoorde ik achteraf pas. Eerst natuurlijk gevraagd hoe ze dit weet en blablabla, dat het idd waar is maar dat ik het liever nog wel wat voor ons had gehouden!was er echt niet goed van!
blijkbaar is mijn mama (die wist dat we al bezig waren), eind juni naar garage geweest waar een andere vriendin (beste vriendin van die dat het vroeg op msn) werkt. En mijn moeder zou iets gezgd hebben wat die vriendin opgenomen heeft van; het is zo ver! (waarschijnlijk van ja het zal niet lang meer duren ofzo). terwijl mijn mama nog niet eens weet dat het zo ver is!!:cool morgen komt ze terug van vakantie en dan kunnen we het vertellen!! maarja ze gingen wel mooi hun mondje toe houden aan de rest!
vond het wel jammer...had het graag vertelt eens wij het de tijd er voor vonden...nu hebben zij het fout begrepen en heb ik daardoor het toegegeven dat ze gelijk hebben...via msn dan nog...zucht...maarja ze was toch blij! :)
het is echt wel moeilijk om iets voor je zelf te houden blijkbaar! hihi

383 x gelezen, 0

reacties (0)


  • buikje 3

    hihi moeilijk he
    veel plezier met het super nieuws aan je ouders te vertellen
    ze worden opa en oma !!!!

  • Bloem28

    ik vind het ook vreselijk moeilijk om niets te vertellen! Veel plezier morgen met het vertellen aan je moeder! liefs

  • MamaLiekje

    haha, leer voor de volgende keer. Gewoon ontkennen. Feliciteren?? Waarmee? Zwanger???? Zie ik er zo uit??? :D:D