Nou, het was me een weekje wel.
Ik was gebleven bij maandag avond bij de zwangerschapsyoga. Daar natuurlijk gelijk mijn opluchting van de bloeduitslagen besproken en lekker kunnen ontspannen. Even een uurtje voor mezelf en de kleine mup.
Dinsdag ochtend ging Matthijs naar de PSZ. En omdat mijn man een dag verlof had zijn we gelijk na aflevering wezen kijken bij De Euro Handelsonderneming voor schuttingen en tegels in de tuin. Alleen kijken, want kopen van de schutting zal toch in overleg met de buren moeten. Daarna nog naar Babydump geweest. Voor een nieuwe combi kinderwagen, want die we al hebben (Mutsaerts) is nogal groot en lomp. Begrijp me goed, hij heeft altijd goed zijn werk gedaan en we hebben er veel plezier van gehad hoor. Maar ik wilde gewoon een lichtere, compactere kinderwagen, zodat ik hem ook makkelijker in de auto kan tillen. Binnen een half uur hadden we onze keus gemaakt en de bestelling gedaan. Volgende week is hij ook al binnen. Het is de X-Adventure Cabino Combi Brown geworden:
![]()
Die middag naar de nagelstyliste geweest. Er moest een flink stuk van mijn nagels af. De hormonen hebben flink huisgehouden op mijn nagels, maar de gelnagels blijven tot nu toe toch nog goed zitten. Ik heb voor volgende week zaterdag nog een afspraak met haar, maar dan gaat ze mijn buik beschilderen. Ze vond het een hele eer, dat ik haar daarvoor gevraagd heb. Maar ja, omdat een van die foto's waarschijnlijk gebruikt gaat worden voor het geboortekaartje, zullen jullie het resultaat ook pas na de geboorte van de kleine mup zien, hahaha!
Op vrijdag mijn laatste werkdag voor mijn zwangerschapsverlof gehad en ik moet er ook niet meer aan denken om nu nog 2 weken langer door te werken. Nog even gedag gezegd tegen een aantal collega's en toen naar de nieuwe lease-auto, die mijn man die ochtend heeft op kunnen halen. Wel raar hoor. 's Ochtends wordt je weggebracht naar je werk door een Opel Astra Station en 's middags wordt je opgehaald door een spik splinter nieuwe Skoda Octavia Station.
Die middag nog naar het ziekenhuis voor een groei echo. Zitten we daar in de wachtkamer, zegt Matthijs: "Ik ben aan het poepen!" Ik kijk Mark aan. Hebben we net op dat moment het tasje met verschoning in de auto laten liggen. Dus Mark met Matthijs naar de nieuwe auto om die op die manier ook maar eens in te wijden. Ondertussen werd ik naar binnen geroepen en kreeg ik de echo. Alles was perfect en ja, ik heb veel vruchtwater maar het zit nog wel binnen de norm. Woensdag krijgen we nog meer te horen bij de gynaecoloog.
Afgelopen zaterdag hadden we de pret echo. Of in ieder geval de retour echo in de hoop dat die kleine mup zich toch wou laten zien voor een fotootje. Maar helaas... Beeb lag er nu wel goed voor, maar met 1 voet, 2 handjes en de navelstreng bij het hoofdje kon de echoscopiste er toch niet veel soeps van maken. Ik had me er allang bij neergelegd, dat het niet ging lukken en dat we met maar weinig resultaat naar huis zouden gaan. Maar de echoscopiste wou graag een uitzondering voor ons maken. Ze zegt: "Die kleine ligt er nu perfect voor, alleen omdat 't zolang in stuit heeft gelegen is 't gewend om dat voetje bij het hoofdje te houden. Maar zoals je ziet, het andere voetje is al naar de billen geschoven, dus het zal niet lang meer duren of die andere schuift daar ook heen. Het hoofdje ligt nu ook niet meer in de placenta, want het ruggetje ligt aan die kant. Ik zou het toch nog graag 1 keer willen proberen." Het is bij hoge uitzondering, dat we voor een 4e keer mogen terugkomen, want normaal doet ze dus maar 3 pogingen om een mooie 3D echo te maken. Als het dan niet lukt, jammer dan. Dus a.s. woensdag avond mogen we terugkomen.
Zoals je misschien al merkt... Volgende week zit ook weer aardig volgepland en dat is in de eerste week van mijn zwangerschapsverlof. Pfft!
reacties (0)