Moeders voor Moeders.

Vandaag om 12:00 uur een afspraak gehad met een mevrouw van Moeders voor Moeders. Een plasje van te voren opgevangen en natuurlijk werd er getest of ik daadwerkelijk zwanger was. Nou, nog voordat de urine bij het controle streepje kwam, was de teststreep al overduidelijk zichtbaar! Zo geweldig om weer zo'n bevestiging te krijgen van je zwangerschap.

Vanaf volgende week maandag, dan ben ik 8 weken zwanger, zet ik elke maandag de flessen buiten. Nog een vragenlijstje ingevuld en één en ander aan vragen gesteld. Een leuk kadootje gekregen. Kon kiezen uit een speciaal voor Moeders voor Moeders ontworpen kralen ketting of kralen armband. Ben voor de ketting gegaan, want een armband draag ik eigenlijk niet. Vind ik maar lastig.

Verder voel ik me behoorlijk misselijk en heb ik (nu al!) last van maagzuur. Gelukkig nog niet tot spugen toe en hoop ook niet, dat dat gaat gebeuren. Heb nogsteeds last van mijn onderrug, vooral aan de linkerkant ter hoogte van mijn bekken. En dat trekt door over mijn heup naar de voorkant tot in mijn lies. En dan nog een uitstraling naar mijn bovenbeen. Heb daar vooral last van als ik stil sta en wordt er nog misselijker van als dat ik al ben.

Een vriendin van mij had begin van de week geopperd, dat het misschien een voorteken kon zijn van blaasontsteking. Dat had zij in haar eerste zwangerschap nl. ook gehad. Dus ik naar de huisarts en een plasje ingeleverd. Er waren wel een aantal ontstekingscellen zichtbaar. Maar dat was zo miniem, dat ze niet over een blaasontsteking kon spreken. Daarbij waren mijn symptomen niet typerend voor een blaasontsteking. Ik moet komende week nog een plasje inleveren (eerder als ik meer klachten kreeg) om te kijken of de ontstekingscellen weg zijn. En ondertussen veel water drinken om een mogelijk beginnende ontsteking weg te spoelen.

Mocht het nou toch een ontsteking zijn en ik krijg een antibioticakuur, dan moet ik tot 2 dagen na het eindigen van de kuur wachten voordat ik weer urine opvang voor Moeders voor Moeders.

Ach ja...

511 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zoet~en~stoer

    Oei, nu maar hopen dat het geen blaasontsteking gaat worden! En wat vervelend zeg die pijn en misselijkheid. Nou, nog hooguit 4 wk. en dan is de misselijkheid hopelijk over. En het is voor een goed doel! Is toch weer een bevestiging van de zwangerschap :-). Die pijn is toch geen bekkeninstabiliteit? Of kan dat niet zo vroeg in de zwangerschap? Nou ja... wel flink balen zeg! Succes met het zwangeren & geniet ervan (ondanks de pijn en misselijkheid). En wat goed dat je met 'Moeders voor Moeders' meedoet! Groetjes!

  • fpe en uk

    ik heb bij mijn vorige zwangerschap ook meegewerkt aan Moeders voor Moeders..
    Werd alleen steeds nog misselijker van die lucht die uit die bussen kwam..
    Dit is voor mij wel het besluit het deze zwangerschap niet te doen..

    Veel succes ermee..

  • stormqueen

    Het is goed dat er zoiets als moeders voor moeders bestaat. Goed van je dat je mee doet. Dan krijgen moeders die moeilijk zwanger worden ook een kans om zo'n prachtig wondertje op de wereld te zetten.
    Ik doe nu zelf voor de 3de keer mee en ik vind het nu veel minder bezwaarlijk als de eerste keer. Je krijgt inderdaad een leuk cadeautje erbij.

    Veel succes verder met je zwangerschap en geniet er lekker van. De kwaaltjes gaan waarschijnlijk ook weer over.

    Gr. Jacqueline

  • justjenn

    hey meis, fijn dat lles zo goed gaat. ikh oop geen blaasontsteking, dat is best vervelend, zeker als je voor MvM bezig bent. leuk een ketting of armband, hier kon ik kiezen uit een boek.dvd of besteksetje. ook leuk hoor. x

  • mama v klaver 4

    Fijn he, weer zo positieve test