Echt wel zwanger

Vandaag nog eens getest en de streep is bijna net zo van kleur als de controlestreep.


Hieruit kan ik afleiden dat de originele telling nooit kan kloppen. IK heb namelijk 21 juni al een goede (geen tuurstreep) test gehad en vandaag zo'n test dat je denkt; dit moet wel meer dan vier weken zijn. Heel vreemd als mijn NOD op 28/29 juni zou vallen.
Hoe ver we nu echt zijn zullen we 3 juli wel horen (om en nabij dan. het is dan nog erg pril)


Ik heb hem maar op 4 weken gezet vandaag, omdat ik volgens de test echt niet minder kan zijn. Dat is tenminste mijn ervaring met deze testen bij mijn vorige zwangerschappen. Wel zie ik dat ik dan op 2 maart uit kom. Klein bijzonder tintje is dat mijn eerste zwangerschap 'fritsje' ook deze uitgerekende datum had nu 3 jaar geleden.


De kwaaltjes komen nu langzaam aan binnen. Vermoeide rug, spierpijn in de benen en lies. Last van opvliegers, gespannen borsten en snel duizelig. Tot nu toe ben ik ook maar 1x echt innig geweest met het toillet. Valt mee dus.

Maar lieve mensen ik heb het er allemaal zo dubbel en dwars voor over. Laat mijn dan maar lekker  9 maanden ziek, zwak en misselijk zijn.


Wij kijken het allemaal positief tegemoed!!!


ps; zoals bij alle zwangerschappen krijgt deze pruts ook een bijnaam totaan de geboorte. Het is geworden 'Wip' (work in progress) We houden van humor

462 x gelezen, 0

reacties (0)


  • manon-84

    Nou wip! Nog lekker 36 welen bij je mama blijven zwemmen hoor!!!

  • anak

    Wow wat een goed nieuws, van harte gefeliciteerd!!!!
    En ja die 9mnd ziek zijn is het meer dan waard, ik heb afgelopen woensdag mijn dochter Manoa in mn armen mogen sluiten

  • wanna.be.a.mommy

    Yes! Yes! Yes!! Go wip!!

  • by-mi

    laat ons maar 9 maanden ziek zijn ja.. hoor heb het er ook voor over... geniet van je zwangerschap..

  • Papaya

    Nou, hup, Wip! Groeien, groeien, groeien!

  • Rowena.

    Echt super voor je meid! Geniet ervan!

  • 81lies

    Heerlijk!!!!!! hoop en wens jullie al het goed
    go WIP go WIP

  • A.talina

    ben zo blij voor je :)

  • zoetje

    Fijn zeg, gefeliciteerd!

  • shemoves

    Wat goed! Gefeliciteerd meid tis je van harte gegunt!

  • LoveRosaLisa

    JAAA GEFELICITEERD!!!

    hopelijk mag ik vandeweek ook zo'n berichtje plaatsen