11-1-2011 - Week 9; Moeilijk mijn mond te houden |
Week 9 schijnt de week te zijn dat het HCG zijn top zal bereiken. Afgelopen week ging het qua kwaaltjes goed. Weinig last gehad. Alleen maagzuur en pijnlijke borsten. 'S avonds wel moe, maar niet al om 18u, hihi.
Ook vind ik het steeds moeilijker worden om het voor me te houden. Omdat niemand het weet voelt het nog niet ECHT. Ik weet niet zo goed hoe ik het uit moet leggen.
Gisteren op het werk stond het bespreken van de vakantieplanning op het programma. Meerdere collega's hadden al vakantie aangevraagd en daaruit bleek dat juli en augustus voor mij geen optie meer was. Terwijl ik ik vanaf juli verlof zal hebben. Oeps, ik stond in twijfel. Trek ik mijn mond open of niet...Ik heb het niet gedaan. Al voelde het de hele dag alsof ik de boel aan het belazeren was.
Morgen heb ik mijn tweede echo en als die goed is denk ik dat ik het in ieder geval tegen mijn teamleider zeg om de schade te beperken.
Duimen jullie mee voor een goede echo morgen?
Op naar week 10
reacties (0)