28-12-2010 - Week 7; Kerst en kwaaltjes |
Vandaag zijn we in week 7 beland. De kerstdagen zijn achter de rug. Alleen iets anders dan we gepland hadden.
1ste kerstdag gingen we bij mijn schoonouders eten. Een 5-gangen-diner met normaal allemaal heerlijke dingen voor mij. Alleen dit jaar mocht ik natuurlijk niet alles hebben. Het begon al met de champagne. Alcohol kon ik nog wel afwenden met een smoes over een zwaar feestje de avond ervoor. Maar ja Geitenkaas moest ik het fijne van weten en hertenbiefstuk is natuurlijk not-done. Uiteindelijk besloten we het dan maar te vertellen. En zoals verwacht kregen we een matte reactie. Zij kunnen slecht met nieuwe feiten omgaan. Pas later op de avond volgde er een (denk ik) oprechte felicitatie. Ik kijk er een beetje met een gemengd gevoel op terug.
Maar ja; 2de kerstdag naar mijn ouders en we hadden besloten het dan daar ook maar te zeggen. We wonen immers allemaal in hetzlefde dorp en je weet nooit of ze elkaar tegen zullen komen. Daar werd het nieuws veel beter ontvangen en Pap was al aan het fantaseren hoe hij in de zomer met zijn kleinkind kon pronken en hoe de kerst er volgend jaar uit zou zien. Wel echt leuk dus.
Wat kwaaltjes betreft; Ik stond pas vanmorgen voor het eerst op met pijnlijke borsten. 'S nachts ben ik met vlagen misselijk. Vooral als ik me omdraai. Koffie kan ik niet meer verdragen. Dat komt elke keer weer omhoog. Mijn darmen werkte altijd al traag en dat is nu nog een beetje erger. Maar eigenlijk mag ik niet klagen dus doe ik dat ook niet.
Donderdag de eerste echo!
reacties (0)