Ik lijk wel gek aan het worden

zoals jullie weten ben ik in mei een miskraam gehad en tot op heden niet ongesteld geworden. Ik heb al tig testen versleten en telkens negatief.

Zaterdag dacht ik hehe eindelijk word ik ongesteld, ik heb bloed. Nou dat was het enige moment dat ik dat ook had. Gisteren dacht ik zou het in nestelbloed kunnen zijn?

Tegen beter weten in toch een testje gedaan. Tegen beter weten... NEEEEEEEE!!!!!! ik schrok me rot!!

2 strepen what the f*** ik ben weer zwanger!! AHHHH help en nu hoelang??? geen idee!! pff al die onzekerheden. voel ik nu niet iets tussen mijn benen...voel k mijn buik..??

wouw...Nou meiden...ik zie jullie graag in week 5 of... voor nu voorzichtig blij! snel een afspraak maken met de gyn!!

401 x gelezen, 0

reacties (0)


  • daantjuh80

    Ik kom net terug van vakantie een lees je te gekke blog, super nieuws!!!
    Fantastisch!!!

  • MamaJ86

    Gefeliciteerd en nu afwachten hoever je bent !!

  • juistem

    gefeliciteerd hoop dat alles goed is :)

  • ity1982

    van harte gefeliciteerd

  • erina

    Maar gauw naar de gyn dat weet je hoever je bent!

  • erina

    Maar gauw naar de gyn dat weet je hoever je bent!

  • mama van lotte

    Oh super!! Ik heb ondertussen al een dag bruinverlies... Dus ze zullen wel doorkomen bij mij. I hate the waiting!

  • 4ekindjeopkomst

    Jeetje. GEFELICITEERD!!! Super zeg. Heb je wel verloskundige of hun gebeld wat het is dat je bloed hebt verloren ( misschien krijg je wel een echo ;-) succes

  • ~proudmommy

    Ben zoo blij voor je ! Het is je zoo gegunt

  • jessy1983

    Gefeliciteerd meid! Wat een goed nieuws! X

  • Love4Five

    Jeeeeejjj gefeliciteerd!

  • hannah39

    Whoehoeoeoeoeoeoe!!!!!!! Even blij zijn moet kunnen!! Kunnen we lekker samen kwalen uitwisselen, haha!! Gauw de gyn bellen. Ik hoor het wel weer!