Van alles wat

Haai dames,

Hier weer eens een blog van mij kant, ben nu alweer 31+4 weken wat gaat het toch snel he!!! de laatste weken zullen wel wat langezamer gaan maar toch zijn we nu een eind op weg!! Dinsdag ben ik weer op controle geweest bij de vk. Ik was maar 0.8 gram aangekomen woehoe ikke helemaal blij natuurlijk hahaha. verder was me bloeddruk ook weer netjes ik geloof 130/60 ofzo en me ijzer was ook in orde. Yeeaah dat is toch altijd weer fijn als alles in orde is.

Toen effe de kleine der hartslag luisteren en dat was ook perfect, de vk ging ook effe kijken hoe de kleine lag maar ze kwam er niet uit haha dus pakte ze het echo apparaat woehoe dat is helemaal super zomaar effe een extra echo'tje in mevrouw lag nog heerlijk in stuit hoor ben benieuwd..

Verder vroeg ze nog of ik het goed voelde qua bewegen enzo maar ik heb de hele zwangerschap al dat ik het weinig voel de ene dag voel ik het wel schoppen en zo voel ik het 2 dagen niet schoppen heel vreemd dus de vk had nu ook zoiets van nu moet je het wel elke dag voelen dus werd ik meteen doorgestuurd naar het ziekenhuis voor een ctg.

Zogezegd zo gedaan een half uur later lag ik aan de ctg wauw wat gaat dat hard he dat kleine hartje echt zo mooi nou 3 kwartier eraan gelegen en de uitslag was allemaal in orde zag er goed uit, dus gingen ze nog effe een echo maken om te kijken of me vruchtwater wel ok was maar dat was ook allemaal goed...Gelukkig mocht ik dus weer naar huis toe en als ik het niet voel gelijk weer bellen liever 10 x teveel dan 1 te weinig zeiden ze. Ook moet ik een trappelschema maken om bij te houden waneer ze beweegt. gaan we maar doen dan heb er gister 1x gevoeld echt weinig..

Verder merk ik wel dat het allemaal zwaarder aan het worden is hoor snachts last van me bekken en liesen maar nog 8,5 week en dan is het mischien zover!!!!!

Aftellen is nu echt begonnnen!!!

Enne wat ik helemaal vergeet volgende week 9 september ga ik trouwen:D:D ook zo zin in zaterdag me jurk nog 1 keer passen kijken of tie nog past haha

xxx

615 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sjaantje79

    Hey hey,

    Weer geweldig nieuws allemaal!
    Ik wil je alvast héél veel plezier en succes wensen voor je trouwdag, maak er een mooie dag van en geniet van alles!
    Liefs

  • brenda happy

    ja wat spanned is waar ook jullie gaan trouwen haahahah
    geweldig heb je echt een trouwjurk ??

    have fun
    je zult er vast toppie uit zien

    dikke kus

  • kellydegraeve

    super dat het goed gaat met de babymet mij alles ok ik ben al reeds 32+6dagen wat gaat het rap :)

  • Pregnant2019

    Fijn dat alles weer goed was en leuk dat je 2 echo's hebt gehad!! Het aftellen is echt begonnen ja.. Hihi xxxx