Natuurlijk.. heb ik weer.. pfff

hey meiden..

tis ff geleden maar jah ben zo druk met vanalles en nog wat dat t er vaak niet van komt..

nu is t geval dat ik sinds week of 2 al last had van me rechter hand en arm, wat vaak eindigde in tintelende en dove vingers. Tijdens t slapen waar je wakker van word maar tegenwoordig ook al overdag en met name tijdens me werk en inspanningen met me handen.

Goh wat verrassend, laat ik nu kapster van beroep zijn en dus hele dagen me handen nodig hebben, dus lekker lastig..

Na tijdje denken wat vanzelf is gekomen, gaat vanzelf wel weer weg heb ik van t weekend toch maar besloten ff naar de HA te gaan om er eens naar te laten kijken, en wat denk je???..

Mevr. heel vervelend maar u heeft last van het carpale tunnelsyndroom, waarop ik zoiets had van wat heb ik??? in t nederlands graag...    Blijkt dus een beknelling te zijn van de grote handzenuw die door de carpale tunnel loopt samen met nog wat spieren pezen en die dus irriteert en afkneld, waardoor je vingers dus steeds doof en gevoelloos worden bij inspanning. Nou daar ben ik lekker mee, want er is in mijn geval nu ff niks aan te doen omdat t hoogst waarschijnlijk komt door de zwangerschap omdat t dan vaak veroorzaakt word door hormonen en ze dus willen afwachten tot na de bevalling om te kijken of t dan weg trekt.

Enige wat ze me kon vertellen was dat ik zelf moest inschatten wat ik nog wel en niet kon doen met me hand ivm me werk als kapster en dus mogelijk misschien moet overwegen me werkzaamheden aan te passen, minder te gaan werken of zelfs in de ziektewet verdwijnen terwijl ik nog 11 weken zou moeten werken voor ik met verlof mag.

Pffffff.... heb ik weer zeg.. dacht dat alles lekker liep, krijg je zoiets.

Maarja, we gaan t wel ff aanzien en overleggen op t werk wat de mogelijkheden zijn, want t is niet echt grappig en prettig om mee te werken als je alles uit je handen laat donderen.. Dussss word vervolgd...

dikke knuff van mij..

372 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mir73

    voorzichtig aan doen hoor, niets forceren! en hopen dat het na de zwangerschap weer zal verdwijnen. liefs

  • ~~KrisKras~~

    Ooh wat balen zeg!! Dat kun je inderdaad niet zo handig gebruiken als kapster.. Ik hoop dat jullie er uit komen...

    Liefs buuf

  • mijn schatjes

    ik balen , hopelijk komen jij en je baas snel tot een goed resultaat

  • samlub

    haha weet hoe het is ik heb hier ook zo een last van gehad echt tot huilend aan toe wakker worden snachts van de pijn aan handen en armen!! van die polsbeschermers kopen voor te skeeleren en dara snachts mee slapen dat helpt al een heel eind en 1 troost ik ben 3 weken geleden bevallen en heb nergens meer last van

  • hengeltje

    Oww jeetje wat vervelend dat je er met je werk zoveel last van hebt.. Het komt idd van de zwangerschap, ik heb het ook hoor maar dan alleen snachts, word ik wakker draai ik me om en is het weg.. Gelukkig is het bij mij nog niet erger geworden dus wie weet is dat bij jou ook het geval. Je kunt er namenelijk steeds meer last van krijgen en dat het pijn gaat doen. Als dat zo is kun je er spalkjes voor krijgen maar met je werk is dat natuurlijk ook niets.. Hoop voor je dat het niet erger word meis, succes!!!

  • Mamavanaiden

    sterkte meid, maar alles komt goed xxxxx