Julian ligt vandaag 2 weken in het ziekenhuis. Na het behandelen van de Reflux en een goede uitslag van de PH-meting bleven de klachten aanhouden. Meteen werd gedacht aan koemelk-eiwitallergie en vrijdag is Julian dan ook overgegaan van borstvoeding naar Allergy Care-voeding. (tot verdriet van mij. Ik kolf de voeding nog steeds af en stop het in de vriezer. Misschien dat hij het nog mag als blijkt dat hij de allergie niet heeft). Samen met Lactulose zou hij nu ook ontlasting moeten krijgen maar dat gebeurde niet.
Bob en ik hameren vanaf het begin dat ze naar zijn darmen moeten kijken. Ons gevoel zegt dat daar iets niet klopt. Hij had tot vandaag 1 x ontlasting gehad in 15 dagen, dat is toch wel erg weinig. Ook de verpleging begon het nu toch wel welletjes te vinden.
Julian heeft afgelopen dagen weer veel gehuild, overstrekt en heeft continue aandrang, maar helaas zonder resultaat. Omdat de artsen niet in gingen op verder darmonderzoek, ben ik vanmorgen maar even gaan googlen. Op de zoekterm "mijn kind poept niet" vond ik de ziekte van Hirschsprung. http://www.mlds.nl/ziekten/126/hirschsprung-ziekte-van/ Ik herkende hierin zoveel en heb het ook gelijk aan Bob laten lezen. We wilden verder niet teveel zelf gaan dokteren en hebben het opgeschreven om het in het ouderspreekuur wat we zojuist hebben gehad voorzichtig aan te kaarten. Dit bleek echter niet nodig, de kinderarts begon zelf over deze ziekte. Zij hebben dit vermoeden al een week. Er is zelfs al contact geweest tussen haar en de maag-lever-darm artsen in het Sophia Kinderziekenhuis. Het lijkt er dus nu op dat Julian dit misschien heeft. Door middel van een biopsie van het darmslijmvlies kan dit worden onderzocht. Wanneer en hoe dit plaats gaat vinden is nog niet bekend en horen we waarschijnlijk morgen.
Julian mag nu nog niet naar huis. Eerst willen ze zijn ontlasting op gang krijgen, zij het nu nog even met hulpmiddelen. Hij krijgt hiervoor ook nieuwe medicijnen. Gelukkig waren ze het met ons eens hem niet naar huis te sturen zoals hij hier 2 weken geleden binnen gekomen is.
Goh heftig allemaal meid, maar nu wordt er dan gelukkig wel iets gedaan met jullie bevindingen. Hoop dat er snel duidelijkheid komt, want zolang je niets weet, weet je ook niet wat je eraan kunt doen. Heel veel sterkte samen. Liefs van ons
reacties (0)