Al weer lange tijd niets geschreven maar wel een hoop gebeurd.
Julian is na weken fysiotherapie gisteren voor het eerst naar een KISS therapeut geweest. Ons vermoeden werd daar bevestigd, Julian is een typisch "KISS kindje". (voor degene die niet weten wat KISS is http://www.kiss-kinderen.nl/) Gelukkig kunnen we nu gerichter handelen en hopen we dat hij zich snel beter voelt. Een symptoom van KISS syndroom is een slechte stoelgang. Nou komt de ontlasting van Julian helemaal niet uit zichzelf, dus daarvoor krijgt hij nu 2x per dag een clisma en Lactulose. Zo krijgt hij weer een beetje ruimte daar beneden.
Zo ligt Julian het "lekkerst". Omdat er een nekwervel niet goed zit, is dit vrijwel de enige houding die hij aanneemt als hij ligt.
Meestal geven baby's naar verloop van tijd hun eigen ritme aan, en ik zat hier ook een beetje op te wachten. Nu blijkt dat kinderen die iets mankeren of niet lekker in hun vel zitten dit ritme niet aangeven. Tijd dus voor een nieuwe indeling van de dag. Vanaf maandag volgen we een strak schema qua eten, spelen, slapen, wandelen en badderen. Voor het eerst in 3,5 maand slaapt Julian overdag, Dat klinkt rooskleurig, we moeten hem wel laten huilen. En dat is minder, dat zullen meerdere van jullie kunnen beamen. Helaas is het nodig om hem te leren in slaap te vallen. Er is natuurlijk wel een grens, het blijft natuurlijk wel een kindje wat ook wat mankeert en niet altijd huilt om aandacht te vragen!
Langzaam merken we al verschil en we hebben goede hoop dat Julian over een tijdje lekkerder in zijn velletje zit.
bij de fysio
Verder heb ik een MRI gehad afgelopen vrijdag. De uitslag daarvan heb ik gisteren gekregen. 2 uitstekende tussenwervels (discus immobiliteit, voor de kenners L5-S1 en L5-L4). Het zijn voorstadia van een hernia, dus samen met de fysio zetten we alle zeilen bij om dit te voorkomen. Helaas kun je het tillen van je kind, Maxi-Cosi en kinderwagen niet altijd aan anderen overlaten, en daarbij wordt Julian ook steeds zwaarder. Maar toch even een beetje rustiger aan doen dus.
Jullie zijn weer op de hoogte. Hopelijk gaat het met jullie allemaal goed! Ik lees jullie blogs zeker, reageer alleen niet altijd!
Liefs Marjolein en Julian
reacties (0)