Pffff wat een week!

waar moet je beginnen na een week als dit?

zoals sommige weten hebben we in februari gehoord dat mijn tante ongeneeslijk ziek was.. na een hoop onderzoeken etc kwamen ze erachter dat ze alvleesklier kanker had.. helaas is ze daar maandag 26 april aan overleden. op de dag van mijn vaders verjaardag. maandag ochtend is ze opgenomen in het ziekenhuis ze verloor veel bloed en sàvonds is de hele familie gekomen om afscheid te nemen.. half 10 sàvonds ging ik weg en om kwart voor 10 is ze overleden in de armen van haar vader (mijn opa)..

de begravenis was `mooi`en eigenlijk ben ik opgelucht dat ze van de pijn af is..

verder gaat het met Johnathen goed nou ja goed, ik wee tniet wat dat kereltje heeft de afgelopend agen maar man man wat vervelend echt waar.. schreeuwen krijsen niks willen fles laten staan diaree oftewel ik denk dat ze tandjes doorkomen, hij heeft er al 2 en een beetje in het midden onder zitten twee bulten aan beide kanten. ik vermoed dat hij daar veel last van heeft.. dus bijtring etc gebruikt niks lijkt te werken in ieder geval.

de diaree is trouwens niks nieuws na zijn buikvirus heeft hij misschien een week dikke ontlasting gehad en daarna dun dun dun niet echt water hoor anders was ik allang bij de huisarts geweest. maar goed vanaf vrijdag gestopt met de fruithap om te kijken wat het zou doen en warempel vanaf zondag niks geen diaree meer! ik ga vandaag het cb bellen om te vragen hoe nu verder, want om eerlijk te zijn is het vooral voor Johnathen vervelend om 5 keer op een dag schone kleren aan te moeten en elke dag in je ontlasting wakker te worden (echt alles eronder!!! tot aan de ledikant aan toe!) brian en ik hadden gewoon strijd om hem uit bed te halen want wees eerlijk op een lege maag brrr. maar goed niks van dat vanaf zondag dus we zullen zien hoe en wat. groente potjes kreeg die al niet meer want meneer kokhalst bij elke hap en na drie happen doet hij zn mond niet meer open..

nou ik ga aan het werk liefs

494 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mama van Yarah

    heel veel sterkte met het verlies van je tante en je heb ook wel gelijk om opgelucht te zijn want meestal word het er niet beter op naar mate de ziekte vordert. Maar nogmaals heel veel sterkte.
    XX Hedwig

  • (J)SC

    gecondoleerd en heel veel sterkte

  • korinap

    gecondoleerd veel sterkte.

  • Mijn wondertje

    Gecondeoleerd met het verlies van je tante

  • duopenottie

    gecondoleerd en heel veel sterkte voor de familie. Liefs Patricia

  • joke79

    En natuurlijk nog gecondoleerd met het overlijden van je tante. Sterkte

    Liefs Joke

  • joke79

    He Debby

    Heb je al dentinox geprobeerd voor het doorkomen van de tandjes? Je doet het met een wattenstaafje op het tandvlees en dat verdoofd de boel wat. Ik heb het wel gekocht maar Laurens heeft er tot nu tot nauwelijks last van.

    Werkse groetjes joke

  • mojo

    Gecondoleerd. En wat voor fruit geef je hem? Vers? Potjes? Kuipjes?? Jolie krijgt van vers fruit ook vaak diarree. De potjes vind ik niks, maar je hebt van Olvarit ook van die kuipjes (per 4 verpakt), vanaf 4mnd, en die verwerkt ze goed... Misschien die proberen over 'n tijdje?
    Maar ja, als het door tandjes komt kun je er denk ik ook niet echt veel aan doen.
    Sterkte in ieder geval! xx

  • mandy1986

    als eerste: gecondoleerd meid... sterkte de komende tijd!
    als tweede: vervelend voor jullie en johnathen dat hij even niet zo lekker in zn vel zit. Miss indd zn tandjes..kan er niet over meepraten want yara heeft ze nog niet..Ben benieuwd wat het CB zegt over de fruithapjes en hoe nu verder..
    Liefs, xxx