HOI!
ik hbe een paar dagen geleden een vraag gesteld over voedingsschema aan de hand van de antwoorden dacht ik okee we hebben nu lang weekend dus we gaan het proberen!
en tot mijn grote verbazing is het nog gelukt ook!
eerder moesten we Johnathen altijd wakker maken oor de laatste fles rond half 11..
dus ik dacht wat als ik de flesen verschuif etc? nou daar is meneer het wel mee eens!
ons schema nu:
7:00- 210+7 schepjes (helemaal leeg)
9:30- heel potje fruit
11:00- 210+7 schepjes (soms helemaal leeg)
15:00- 210+7 schepjes (soms helemaal leeg)
18:00- groente (alleen leeg als het vers is ;-) anders iets meer dan de helft, meneer gaat namelijk kokken van groente potjes!!)
19:30- 210 +7 schepjes en 3 scheppen bambix..
rond 20: 20:30 naar bed en meneer slaapt door tot de volgende ochtend!! soms wordt hij midden in de nacht wakker maar dan is het speentje genoeg om weer te gaan slapen..
wat een verademing is dit zeg, ik kan je vertellen dat ik een stuk uitgeruster ben en dus ook vrolijker omdat ik gewoon lekker rond 22:00 naar me bed kan en heerlijk een lange nacht kan maken..
ik neem aan dat het geen probleem kan zijn dat J zijn middag fles soms niet helemaal leeg drinkt.. ik bedoel als hij honger heeft komt hij wel denk ik maar..
nou dames geniet nog even van deze stralende dag (met een beetje bewolking ;)
liefs
reacties (0)