Controle vk

Hello!!

Gister weer naar de vk geweest en zoals gewoonlijk was er niets raars (behalve het 3 kwartier wachten nu voor de 4de keer!) maar goe dkan gebeuren..

Me ijzer gehalte werd ook gemeten en die was net op de grens dus dat verklaard wel waarom ik zo wit ben en moe! moe moe moe! als ik aan moe denk wordt ik nog moeier! dus aan de staal tabletten. hahaha ach ja ik werk nog steeds halve dagen en dat bevalt me prima helemaal het idee dat ik nu nog 2 en een halve week moet! en dan 18 weken geen werk! me bloeddruk was weer mooi op pijl..

met de kleine baby was ook alles goed! hij ligt goed alleen erg hoog dus kans op draaien is nog wel hoog, ach ja we zullen het zien.. ze schatte mijn kleine vriendje nu op ogeveer 2000 gram en ze verwacht dat hij ongeveer 6,5 pond zal zijn als hij geboren wordt aangezien er niet echt spek op zit hahaha ach wat kun je er van zeggen he in 9 weken kan er nog zoveel gebeuren dus we gaan nergens vanuit..

dat was eht weer!

liefs

429 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mandy1986

    mooi dat alles goed met jullie gaat! Hopen dat die staalpillen hun werk doen en je wat minder moe bent/wordt...

  • zoe1980

    Heeeey! Goed te horen dat alles in orde is daar. Mijn uk lag ook lang erg hoog, pas sinds de controle van gister kon ze me vertellen dat het hoofdje een paar cm het bekken ingedaald is.
    Wat leuk dat de meesten van jullie steeds een schatting van het gewicht krijgen te horen: wil ik ook!! Volgende week woensdag maar even vragen.
    Lukt het met een jas trouwens? Kus!