Vanavond had ik sperzieboontjes met ham en rijst gepureerd voor Maren. Ze vond het lekker....vooral om het in haar haar, gezicht, nek, oren en ogen te smeren, hahaha
Vochtige doekjes waren hulpeloos, alleen een bad kon haar nog schoon krijgen. Dus met twee vingers heb ik haar in bad laten zakken, ze keek mij ondeugend aan. De boef! Overal dreef sperzieboon puree whahaha. Wie weet is het goed voor huid en haar. Ik kon er wel om lachen, het hoort erbij.
Na een flesje ging ze heerlijk slapen, moe van het spelen. Daarna kon mama de rest van de woonkamer sperzieboonvrij poetsen, pfff, dat was iets minder.
Het gaat gelukkig goed met het avondeten. Ze had afgelopen woensdag (5 sept) voor het allereerst haar potje Olvarit helemaal leeg. Toevallig ook sperzieboontjes, met aardappel en rundvlees. Ik klapte trots in mijn handen, ze lachte en klapte met mij mee, zo leuk. Zo maak ik van elke maaltijd maar een feestje! En of het helpt weet ik niet echt, maar elke week eet ze beter en ik kan nu echt zeggen dat ze ook 's avonds goed eet. Verschillende smaken, van pompoen tot vis, ze lust het inmiddels allemaal!
reacties (0)