5 maanden: peertje mmm





Het is wel weer tijd voor een update. 
De afgelopen 3 weken is er weer zoveel gebeurd. Iedere dag hele kleine stapjes, maar zoveel stapjes dat het resultaat wekelijks merkbaar is aan onze kleine grote meid!
Ze mompelt, maakt allerlei geluidjes, rolt door haar box met alle gemak, kijkt naar ALLES, volgt ALLES, sabbelt op ALLES, pakt ALLES, wilt heel graag bij papa en mama zijn, ze vindt haar knuffels en speelgoed heel interessant, en laat goed weten wat ze wilt. Ze zit het liefst rechtop, wel met steun van handjes achter en voor haar in de buurt. Ze wilt alles meemaken en is snel afgeleid. Ze trappelt met haar beentjes hoog in de lucht en lacht er breed bij. Ook pakt ze haar voetjes, dat is zo'n schattig gezicht. Kortom een echte vlotte meid! 
Afgelopen dinsdag (17-04) hebben we haar eerste hapjes gepureerde peer gegeven! Een mijlpaal natuurlijk. Ze hapte er meteen naar, want ze is al weken zeer geinteresseerd in eten en drinken. Ze volgt elke beker die je naar je mond haalt en volgt elke hap die erin gaat. Ook al zo leuk om te zien. Wat is het toch een leuke fase! Maar terug naar de peer... ze smulde ervan alsof ze het al eerder had gegeten. Af en toe kwam er een frons, van 'wat is dit nu? wat moet ik ermee in mijn mond?', maar dan slikte ze het door en begon druk te spartelen voor meer! Een groot succes dus. Na een kwartier kwam de helft eruit, maar dat is logisch, haar maagje weet ook niet wat het is en moet wennen.
Gelukkig wilde ze erna toch ook nog aan de borst, want borstvoeding wil ik voorlopig wel blijven geven. Af en toe een fruitje is bijzaak, geen must.
Het CB heeft graag dat ik begin met fruithapjes, omdat ze toch wat onder de gemiddelde groeicurve blijft met haar gewicht. Zo'n 100 gr per week..en dat is niet zoveel. Maar toen onze meid afgelopen donderdag een showtje weggaf op het aankleedkussen van het CB (lees: rollen, pakken, op haar buik spelen en het kledingmandje pakken!) stond die vrouw best wel versteld en zei dat haar energie maar 1 kant op kan gaan en het is duidelijk dat ze het op haar ontwikkeling gooit ipv fysieke groei. Prima dus, geen zorgen.
Ze is zooo leuk! Wat kan je toch verliefd zijn op je eigen kind! (zeggen alle mama's uiteraard hihi)





477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • frens75

    die fase is zooooo leuk en blijft leuk alles is nieuw voor ze en interessant. vanaf nu gaat alles zo snel maar wel leuk.

  • 6kidsandcounting

    Wat knap van maren!word echt al groot he, showtje stelen hihi. Laat het fruit plezier beginnen