Sinds deze 9e week maakt ze geluidjes van 3 lettergrepen, haha. Zo leuk om te horen! En ze kijkt naar haar handjes, en wanneer ze de kans krijgt gaat het hele vuistje haar mondje in. Af en toe kijkt ze er scheel van haha. Het is echt een mooi leuk meisje, en we zijn zo trots op haar! Wat een onvoorwaardelijke liefde kan je ervaren met zo'n kleintje! Ze krijgt mooie ronde wangetjes, Michelin-beentjes en een babybuikje, zo lief. Ze groeit goed, ik ben benieuwd wat de weegschaal aangeeft op 14 februari. Dan is haar volgende CB bezoekje. Ook dan krijgt ze weer prikjes, maar daar denken we nog even niet aan.
Ze heeft sinds een paar dagen een mobile van Nijntje boven haar box. Ze vindt het geweldig! Ze kijkt, volgt, lacht en huilt wanneer het muziekje afgelopen is en de mobile stopt met draaien. Dus we zijn er zoet mee, maar ik heb het er graag voor over. Eerst lag ze onder zo'n babygym in de box, maar daar deed ze eigenlijk nog weinig mee. Dus deze is nog even terug in de kast gegaan, misschien over een paar weken, dan kan ze wat meer met haar handjes. Eerst even naar Nijntje kijken en lachen, alles op zijn tijd!
De tijd vliegt voorbij (waar is januari gebleven?). Over 2,5 week moet ik aan het werk. Pff, wat komt dat eng dichtbij en ik heb nog geen zin en puf! Ik hoop dat het zo snel went als dat iedereen om mij heen zegt. Maar ik geloof er niks van, ik wil gewoon bij mijn meisje zijn. Gisteren hebben we het contract met de gastouder en gastouderbureau getekend. Het is allemaal goed geregeld gelukkig. We konden gisteren de kindjes zien, waarmee ze op maandag kan spelen. Een gezellig groepje, op dit moment alleen maar meiden. De leeftijden liggen tussen 11 maanden en 2,5 jaar. Onze meid wordt met 3 maanden de jongste, maar in maart komt er een baby bij. Dat is wel gezellig voor haar!
Er komt langzaam wat ritme in ons leventje, hoewel dat volgende week weer op zijn kop kan staan. Ach, dat hoort volgens mij bij een eerste kindje. Ik geef nog steeds volledige borstvoeding en ik wil dit nog even volhouden. Dit houdt in dat ik op werk ga kolven, dit vind ik wel een beetje spannend. Thuis is toch anders dan op werk, in de sfeer en tijdsdruk van je werkplek. Ik zal het moeten gaan ervaren. Er is geen aparte kolfruimte, dus zal er een moeten creeren/claimen. Het is verplicht, maar maak dat een werkgever maar eens duidelijk :-(
Intussen ben ik 2 keer bij de fysio geweest. Ze masseert en zet mijn bekken recht zodat mijn stuitje geforceerd wordt om ook recht te gaan staan. De laatste keer knakte hij recht, heel vervelend gevoel. Ik schok er best van, hopelijk hoeft dit niet nog een keer. De pijn is helaas niet verandert. Ik zit nog steeds op een eetkamerstoel, omdat onderuit op de bank gewoonweg niet lukt. De fysio heeft mij verteld dat het behoorlijk gekneusd is en dat het lang duurt. Maar ondanks dat moet het na 3 sessies wel verbeteren. Zo niet, dan krijg ik een inwendig onderzoek naar mijn bekkenbodem. Hm..
Lieve kleine prinses, ik heb het allemaal voor je over hoor meis!
reacties (0)