We hebben dinsdag (19/07) een goede start gemaakt met de kinderkamer. Het was onze kledingkamer, dus de garderobekast moest uit elkaar... Even een klus, maar het viel niet tegen. Goed onthouden waar elk schroefje hoorde en welke plank waar zat, en toen weer opgebouwd in onze slaapkamer. Dat is even wennen, maar de kast staat er mooi bij. En poeh, wat een kleding komt er uit zo'n kast zetten, haha, daar zou Afrika blij mee zijn.
De dag erna zijn we met het schilderen begonnen. Twee mooie grijstinten uit gezocht van Histor, en sauzen maar. En oh wat is dat zwaar over spachtelputz, pfff, spierpijn in onze handen! Elk hobbeltje en kuiltje zuigt zich vol om vervolgens als een luchtbelletje open te springen. Met als resultaat dat je er nog 3 keer over heen moet in alle richtingen. En dan nog zie je de volgende ochtend weer plekjes die niet gepakt hebben. Inmiddels maar wat verf erbij gehaald, we willen natuurlijk wel mooie wanden!
En mooi wordt het wel, inmiddels zijn de muren geverfd en zijn we heel blij met de kleuren. Drie wanden in een lichte grijs en één wand in donkergrijs. Voor de donkere wand komt de witte commode en dat steekt mooi af. Aan de andere wand het ledikantje en de kast.
We moeten nog veel doen, maar er is een goede start gemaakt!
reacties (0)