16 weken

Weer een maandje erbij, nu precies 16 weken. Of 4 maanden, zoals mijn vriend het liever zegt. Al die weken maken hem tureluurs. Het gaat prima met mij, ik voel me erg goed. Zelfs de moeheid en misselijkheid in de avond gaat veel beter. Ik heb ook steeds meer trek, 4 boterhammen overdag worden er al gauw 5 met een extra appel. Ik merk dat de kleine meer energie gaat vragen, een goed teken dat het groeit! Ook mijn buikje neemt gestaag toe, prachtig om het kleine verschil elke week op te merken. Ik draag tot nu toe mijn eigen kleding nog, hoewel de broeksluiting nu wat strakker begint te zitten. Nog 2 weekjes en dan moet ik toch aan de positiebroeken denk ik.

Het enige minpuntje dat ik heb, is iets heel mafs. Ik nies veel vaker dan vóór mijn zwangerschap, maar ik heb gelezen dat je slijmvliezen meer opspelen en dat dat er dus bij hoort. Maar nu heb ik ook dat als ik in bed lig en moet niezen, dat het vreselijk pijn doet in mijn buik. Alsof al mijn banden en spieren ineen krampen. Dit houdt een minuutje aan en zakt dan snel af. Hopelijk kan het geen kwaad voor de baby. Het scheelt als ik de nies voel aankomen, dan kom ik snel overeind of ik trek mijn knieën op. Heel maf om te zien, mijn vriend moet dan spontaan lachen.

Ook begint de nesteldrang al voorzichtig om de hoek te kijken. Ik speur marktplaats en internet af naar leuke spullen en alle praktische zaken. Zo hebben we vanavond een kinderwagen Joolz en maxicosi opgehaald en gaan we woensdag een commode ophalen. Misschien een beetje vroeg, maar als we tegen koopjes aanlopen...dan doen we het alvast! Ook de Hema hebben we gevonden, heb al zulke leuke pakjes en rompertjes gekocht. Van een vriendin nemen we het badje en tubbytub over, ideaal!

Woensdagochtend 1 juni hebben we onze 2e controle bij de vk, weer het hartje horen! Zooo leuk! En dan op naar 27 juni voor de 20 weken-echo.

416 x gelezen, 0

reacties (0)


  • danika

    Goed te horen meid, geniet ervan!!

  • mariamama

    heerlijke tijd nu, geniet van je extra energie, en je nesteldrang!

  • Pieletje

    Klinkt helemaal goed! Je bent volgens mij lekker aan het genieten!!

  • lieske 29

    het niezen is niet er. had ik ook, ben de laatste keer eigenlijk 9 maanden verkouden geweest. Krijg je wel sterke buikspieren van.

  • miekr

    Wat fijn dat alles zo goed gaat. Geniet maar lekker. Tja dat niezen is erg vervelend, maar hoort er inderdaad bij.
    Groot gelijk dat je alles al begint te kopen hoor, is het mooiste wat er is, dan wordt het pas echt echt.
    Ik zal de komende dagen wat minder aanwezig zijn hier, aangezien ik morgen ga bevallen, dus heel veel plezier bij de vk en nog een paar weekjes en je ziet jullie kanjer weer!!
    liefs miek

  • hope-4ever

    je doet het super!!!en dat niezen is normaal ik had dit ook!!!en die nesteldrang wordt nog erger hoor dus laat je maar gaan!!!geniet ervan!!!xxx

  • MBee

    leuk leuk!! dat je ook al naar spulletjes kijkt.. Ik zit ook dagelijks op marktplaats te loeren naar leuke dingen.. en we hebben ook al een babykamer.. en ben nog maar 14 weken.. vind het ook wel een beetje vroeg maarja... het is allemaal zo leuk :D succes woensdag bij verloskundige meid!! Ik moet nog een weekje wachten tot 7 juni.. toch erg spannend hoor na 4 weken wachten...