Nog een paar dagen en dan zit mijn verlof er ook op. 1 mei mag ik weer aan het werk. Nu ben ik alweer eventjes bezig om mijn sportlessen ( zumba-vive en sh'bam ) te leren. Kijk ik er toch wel een beetje tegenop om te beginnen. Hoewel ik het erg leuk vind om alle mensen weer te zien die weer mijn lessen komen volgen. Ik heb namelijk nog best wel last van mijn heupen soms zo erg dat ik gewoon niet kan slapen van de pijn. Hopelijk valt het straks mee als ik 2 weken eerder ben. Heb namelijk 7 maanden niks meer gedaan en een bevalling die eindigde in een keizersnede hakt er ook wel in.
Met de kleine man gaat het prima. Hij groeit goed en is super relaxt Zijn ontwikkeling gaat elke dag vooruit. Hij draait al goed van buik naar rug, weet de speeltjes die naast hem liggen goed te paken en naar zijn mond te brengen. En als hij op zijn rug ligt zet hij zijn voetjes plat en tilt hij zijn billen op. Zo kruipt hij ook omhoog in zijn bedje met slaapzak en al. Kortom een ondernemend mannetje waar ik en zijn papa super verliefd op zijn.
Eens je bezig bent valt het wel mee hoor meid! Hoewel je je kleintje mist, is het ook wel eens gezellig om nog eens met volwassenen te praten Hopelijk komen je heupen nog los met het dansen Veel succes in ieder geval!
reacties (0)