Hoe is het nu met haar? Beetje een ritme gevonden wat bij haar past?
Liefs Mel en de boeffies.
O wat fijn dat je nu weet wat er met haar is!!!!
Heel veel succes met uitvogelen hoe je er het beste mee om moet gaan!
X Melanie en de boeffies.
ja het is een hele wirwar van onderzoeken, uitleg, gesprekken enz enz. Mn neefjes en nichtjes zijn meervoudig begaafd, en das niet altijd makkelijk.
maar een goede vriendin van mij, is er sinds ong een half jaartje achter dat haar 6 jarige zoontje ook begaafd is.. ik weet ff niet of hij zeer of hoog begaafd is. En zij vind het best wel lastig. Vooral omdat hij het op school ook niet meer leuk vind en zich verveeld. Misschien zegt je Leonard onderwijs wat. Mn vriendin wil haar zoontje daar naar toe doen, maar helaas zit het niet in haar eigen woonplaats, en ze vind het hem nog wat te jong om elke dag met een taxi te laten brengen/halen.
Ik kan haar vragen of je haar mag mailen?? misschien wel leuk om in contact te komen want ik zie dat je ongeveer haar leeftijd ook hebt, alleen heb jij oudere kinderen.
veel sterkte!
Eindelijk duidlijkheid, heeft even mogen duren..
Succes met alles!
reacties (0)