Vrijdag gehoord dat mijn contract NIET verlengt wordt!

Afgelopen vrijdag een spoed gesprek gehad met mijn baas en de hoogste baas over het NIET verlengen van mijn contract per 14 okt. Heb zelf t gesprek aangevraagt want tijdens mijn ziekte heb ik dus tot mijn schrik ontdekt dat mijn functie op internet open staat!!!! En hier wilde ik wel ff uitleg over....... Maar goed om een lang verhaal kort te maken, t wordt dus niet verlengt. T had niks met de zwangerschap te maken, hahaha jaja. Maar je vraagt je nu wel af wil je wel voor zo'n bedrijf blijven werken, ik weet het niet hoor! Ik weet wel dat ik nu nog meer ga genieten van het wondertje in mijn buik, heb er de tijd voor en pak de rust nu die ik krijg! En werk kwam bij mij altijd op de 1ste plaats, maar je ziet wat ze met je doen, de bazen! Zwanger zijn voor vrouwen is nog steeds een probleem denk ik op de arbeidsmarkt!!!!!!!!!

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama030608

    Tegenwoordig kijrgt NIEMAND meer een vaste aanstelling in een bedrijfg mits je er al heeeeel lang werkt. Ik heb het zelf ook 2 keer meegemaakt en 2 keerin mn zwangerschap. Zo willen ze de arbeidsmarkt lekkerder laten doorstromen.. UHu tuurlijk.... Het is eht ronduit KUT om dit mee te maken, maar helaas kan je BOE of BA schreeuwen iets eraan veranderen kan je niet helaas. Ik hoop voor je dat je toch nog kan genieten van je zwangerschap, regel wel alvast een WW uitkering bij het UWV, want dat kan echt lang duren (bij mij 4 maanden!!!!!) Heel veel succes, ik leef met je mee! kusje Rosa

  • Apiejoekie

    Jeetje das nooit leuk natuurlijk. Ik heb een vast contract gekregen een week nadat ik verteld had dat ik zwanger ben. Had ik echt nooit verwacht, ze zeggen altijd dat het er niets mee te maken heeft maar ik heb het helaas al te vaak zien g ebeuren!

  • mandy s

    hey meis,
    wat een eikels zeg!!! nix met je zwangerschap te maken... yeah right!!! ik ben nooit blij dat ik in de wao zit, maar nu wel, want daar kunnen ze je niet uitgooien. veel sterkte!!!
    xxx